Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

22 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

mene fino izvozalo

light zabava

+1

Očekivao sam kraj kao pre preokreta.

Helsinki je car, od kako je hteo da nategne Arturita pa do kraja.

Argentinac mršava zamena za Berlina.

Link to comment
21 minutes ago, desboj said:

+1

Očekivao sam kraj kao pre preokreta.

ovo mora da ide u s04 sve su ostavili otvoreno

 

 

 

-+1

palermo<berlin

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
On 29.7.2019. at 14:30, ZokiAsov said:

Pustio bekstvo iz denamore, bensio isti maradona

gledao sam ovo zimus. zatvorske filmovi/serije baš mnogo volim, ali ovde mi je bilo previše fušeraja.

 

Spoiler

Dano osuđen za ubistvo milicajca iz čista mira, a u zatvoru ipak dobije povlašćen položaj i čak je i nekakav šefić tamo gde šiju.

i onda ga izbacuju iz tog pogona jer se previše zbližio sa Patrišom. Pa ga izbacuju i iz njegove ćelije, ali ga Del Toro nekako vraća i kreću odmah da buše zid u ćelijama. Onda Del Toro počinje da se vaćari sa Patrišom i to kao niko ne primećuje. A plan je da kopaju kroz zidove još mesecima i godinama i njih tu ni malo ne brine to što ih svakog časta mogu opet premestiti u drugu ćeliju. Kao da to premeštanje ne bi značilo i da se odmah otkriva da pokušavaju bekstvo.

Svaki dan se vaćare sa Patrišom, ali im ona iz nekog razloga turpije i testere dostavlja u mesu za roštilj preko Davida Morsea.

Del Toro sve vreme sanja slobodu i onda kad konačno pobegnu on naiđe na bocu viskija, napije se i tu prestaje njegovo interesovanje za slobodu. 

Prošlo je i pola godine od kada sam gledao pa se ne sećam svih glupavih detalja ali bilo je toga još baš dosta. Odlična gluma (osim kod Del Tora koji mi je u svakoj sceni skroz fake) i baš sve odlično, ali mnogo detalja u priči ofrlje odrade i tako upropaste uživanje u seriji. :dry:

 

 

Link to comment

Odgledala 5 epizoda Years and Years. Meni odlična. Prilično mračna vizija sledećih 10 godina. Ima poneki  Black Mirror momenat, ali samo malo. Ostala mi je još 1 epizoda, pa da vidim da li je sve otišlo u q...c

Link to comment
8 hours ago, omiljeni said:

gledao sam ovo zimus. zatvorske filmovi/serije baš mnogo volim, ali ovde mi je bilo previše fušeraja.

 

  Reveal hidden contents

Dano osuđen za ubistvo milicajca iz čista mira, a u zatvoru ipak dobije povlašćen položaj i čak je i nekakav šefić tamo gde šiju.

i onda ga izbacuju iz tog pogona jer se previše zbližio sa Patrišom. Pa ga izbacuju i iz njegove ćelije, ali ga Del Toro nekako vraća i kreću odmah da buše zid u ćelijama. Onda Del Toro počinje da se vaćari sa Patrišom i to kao niko ne primećuje. A plan je da kopaju kroz zidove još mesecima i godinama i njih tu ni malo ne brine to što ih svakog časta mogu opet premestiti u drugu ćeliju. Kao da to premeštanje ne bi značilo i da se odmah otkriva da pokušavaju bekstvo.

Svaki dan se vaćare sa Patrišom, ali im ona iz nekog razloga turpije i testere dostavlja u mesu za roštilj preko Davida Morsea.

Del Toro sve vreme sanja slobodu i onda kad konačno pobegnu on naiđe na bocu viskija, napije se i tu prestaje njegovo interesovanje za slobodu. 

Prošlo je i pola godine od kada sam gledao pa se ne sećam svih glupavih detalja ali bilo je toga još baš dosta. Odlična gluma (osim kod Del Tora koji mi je u svakoj sceni skroz fake) i baš sve odlično, ali mnogo detalja u priči ofrlje odrade i tako upropaste uživanje u seriji. :dry:

 

 

Ovaj ne znam da li znas da je snimljeno po istinitoj prici?

Link to comment
Ovaj ne znam da li znas da je snimljeno po istinitoj prici?
I Chernobyl je snimljen po istinitoj prici pa vidi na sta su ga napravili :(
Sigurno ima neki reddit gde pise sta su sve izmislili za seriju.
@uini
Ja se nesto ne secam tih pretresanja, a iako ih je i bilo uvek cu da izaberem pretresanje zatvorenika koji idu iz jednog bloka u drugi nego mesnu strucu koju riba salje zatvorenicima, a vec su pod nekom vrstom istrage i
Ta scena mi je bilo kao da su pozajmili foru iz Talicnog Toma crtaca. Najmanji Dalton maskiran u bakicu salje burazerima turpije u vekni leba po cuvaru koji nista ne sluti.
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...