Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 26.7.2019. at 20:51, darling said:

zadubila sam se u gomoru cetiri. opet ovaj epski govor, svaka replika je njegosevska :D

patricija glumi repom i nozdrvama. djenaro ovog puta samo nozdrvama i tek malo kroz obraze znacajno huu huu. 

sve u svemu, valjda ce se desiti nesto do kraja. 

 

djenaro i dalje vucic. nova zena tamara, ima i sina vukana.

otiso da bude predsednik u rimu, bavi se velikim poslovima, prodaje aerodrom francuzima, gradi aerodrom u kraljevu. zajebavaju ga ovi u svlijancu, leskovcu i gadzinom hanu. a mislio je da je sve sredio.

 

I ja sam u zadnja 2 meseca pogledao sve do S4E9.

 

Tacno si ubola ovo sa nozdrvama, neverbalna gestikulacija (pogotovu Djenara, a i gluma njegova generalno) je za lavor pored kreveta. Besni pogledi, stiskanje pesnica, unosenje u facu...

 

Na momente ultra gledljivo, na momente gledam samo da vidim koliko hiljada ljudi treba ubiti da bi se NAPOKON pojavio neki policajac i bar pitao nekog nesto, ako ne i priveo na infor. razgovor gde bi uz kafu pokazao slike ubice i pokusao da detektuje da li tu ima neke veze.

 

Muzika na kraju svake epizode je fenomenalna (Doomed to live) 

 

Link to comment
6 hours ago, Milosh76 said:

Poljska serija PAKT na HBO, prva epizoda obecsva, neko gledao?

Istrazivacki novinar, kriminal, politika...

 

sranje

 

 

 

onaj undercover koji si ti preporucio je dobar. malo su iskarikirali gagstere al nema veze... 

Link to comment
 
sranje
 
 
 
onaj undercover koji si ti preporucio je dobar. malo su iskarikirali gagstere al nema veze... 
Cekam da izadju svi prevodi, a Poljacima cu dati sansu jos jednu epizodu.
Link to comment
10 hours ago, John Coltrane said:

 

I ja sam u zadnja 2 meseca pogledao sve do S4E9.

 

Tacno si ubola ovo sa nozdrvama, neverbalna gestikulacija (pogotovu Djenara, a i gluma njegova generalno) je za lavor pored kreveta. Besni pogledi, stiskanje pesnica, unosenje u facu...

 

Na momente ultra gledljivo, na momente gledam samo da vidim koliko hiljada ljudi treba ubiti da bi se NAPOKON pojavio neki policajac i bar pitao nekog nesto, ako ne i priveo na infor. razgovor gde bi uz kafu pokazao slike ubice i pokusao da detektuje da li tu ima neke veze.

 

Muzika na kraju svake epizode je fenomenalna (Doomed to live) 

 

 

nisam ja misllila da je to losa gluma. oni su svi od reda psihopate, nije bas da imaju sirok raspon emocija, manje vise zivotinje, reaguju instinktivno, otprilike u dva moda, ugrozen sam i sve je u redu, sirim nozdrve i stiskam pesnice, ili nista. koju plemenitu patricijinu emociju nam je uskratila glumica kad hladnokrvno ubije ona dva decaka :D gledala sam pres konferenciju glumaca iz gomore, bilo mi je jako neobicno da ih vidim ko obicne raspolozene ljude, koji se smeju i zjbavaju. 

 

ima policije tu i tamo, koliko je potrebno da se naslika i taj aspekt price, al gomora ionako nije krimi serija u kojoj se bore dobro i zlo, nego razotkriva mehanizam zla, crta nama koji ne znamo taj svet. meni je gomora otvorila oci i pomogla da sagledam neke ljude i dogadjaje iz zivota, dala mi za pravo da nisam luda kad su te stvari u pitanju.   

 

Link to comment

Casa de Papel S3 baš mi je nekako bez šmeka,na silu,odgledao pola sata posle uglavnom zbrzao sa pola mozga.ni levičarenje i feminizam nisu pomogli 

 

neki će novu bičarku da cene 

Spoiler

giphy.gif

 

Link to comment
On 28.7.2019. at 21:45, darling said:

 

nisam ja misllila da je to losa gluma. oni su svi od reda psihopate, nije bas da imaju sirok raspon emocija, manje vise zivotinje, reaguju instinktivno, otprilike u dva moda, ugrozen sam i sve je u redu, sirim nozdrve i stiskam pesnice, ili nista. koju plemenitu patricijinu emociju nam je uskratila glumica kad hladnokrvno ubije ona dva decaka :D gledala sam pres konferenciju glumaca iz gomore, bilo mi je jako neobicno da ih vidim ko obicne raspolozene ljude, koji se smeju i zjbavaju. 

 

ima policije tu i tamo, koliko je potrebno da se naslika i taj aspekt price, al gomora ionako nije krimi serija u kojoj se bore dobro i zlo, nego razotkriva mehanizam zla, crta nama koji ne znamo taj svet. meni je gomora otvorila oci i pomogla da sagledam neke ljude i dogadjaje iz zivota, dala mi za pravo da nisam luda kad su te stvari u pitanju.   

 

 

Cekaj bre, valjda si gledala od pocetka - secas se Patricije pre "bosovanja" kad ode u restoran kod brata, a ovaj nece ni da joj se javi. Ili Djenara u onim epizodama kad ga tata tretira kao malog klipana. Bilo je tu "mesa" i za druge grimase. Daleko da sam ocekivao Al Pacino Robert DeNiro style, ali nekako mi je gluma pretanka.

 

Murije nema nigde, bez obzira na to sto pominjes da nije tema borba dobra i zla, za period od 7,8 godina (koliko je stalo u 4 sezone) previse diletantski je to odradjeno.

Puno supljina za moj ukus.

 

Link to comment
5 hours ago, Fakundo Sava said:

Casa de Papel S3 baš mi je nekako bez šmeka,na silu,odgledao pola sata posle uglavnom zbrzao sa pola mozga.ni levičarenje i feminizam nisu pomogli 

 

neki će novu bičarku da cene 

  Hide contents

giphy.gif

 

Cede drenovinu. Stigao do 4. epizode i nateraću se do kraja samo zbog prvog dela

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...