Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1 hour ago, precog said:

@milance

Ako ti kazem kad mi je rodjendan, da li ces da napises recenziju za the l word?

 

Ne, ali ću ti uplatiti rođendansku seansu kod psidže ;)

Link to comment
2 hours ago, jms_uk said:


Jesi li gledala Alan Davies: As Yet Untitled ?
 

 

ne, nisam znala da postoji, dok mi nisi napisao. evo, stavila sam da se skida. hvala :)

u dzonatanu kriku mi je bio bzvzni glumac, al ovo u qi gde je on on, predivan je.  

Edited by darling
Link to comment

Treba mi preporuka :)

 

Sta bih novije mogla da gledam na Netfliksu ili HBO Gou, a da nije sitkom niti dokumentarac?

 

Hvala unaprijed i bog vam dao zdravlja i da kupite Mercedesa.

Edited by morgana
Link to comment

Treca epizoda Who is Ameruca doooosta slaba. Prva polovina negledljiva jer su ga sva tri prva gosta u potpunosti iskulirali. Uopste mi nije jasno zasto kace neuspela pecanja.

 

Posle se poprilicno izvukao sa 15tim rodjendanom, sto je mozda i najbolji deo do sada. Na kraju sa crncima je isto pretilo da bude kao na pocetku ali se izvuko u bukvalno zadnjem trenutku.

Edited by *edited by mod
Link to comment

To sa 15. rođendanom apsolutno nema šanse da nisu plaćeni glumci.

- "Ajde da se ti matori obučeš u maloletnu Meksikanku, pa da mamimo ilegalce da dođu da te siluju?"

- "Ajde".

Link to comment
On 23.7.2018. at 7:34, raindelay999 said:
On 31.7.2018. at 21:14, jms_uk said:


Jesi li gledala Alan Davies: As Yet Untitled ?


Sent from my iTelephone using Tapatalk

1

+1 i od mene, jedan od boljih panela ... standardna ekipa brit komicara + poneki glumac koji ima duha + poneki komicar kojeg otkrijes jer koji se ne vrti bas uvek svuda. 

 

 

Link to comment
To sa 15. rođendanom apsolutno nema šanse da nisu plaćeni glumci.
- "Ajde da se ti matori obučeš u maloletnu Meksikanku, pa da mamimo ilegalce da dođu da te siluju?"
- "Ajde".
Ne potcenjuj američke redneke. A i ovo je doba interneta, ova dva lika bi našli u roku od 5 minuta da su glumili makar i u reklami.

Jasno mi je da gomila stvari koje Cohen radi od početka pa do sad deluje full namešteno ali opet, bar koliko ja znam nikada se nije pominjalo da su našli neke glumce koji su mu bili random citizens.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment
6 hours ago, morgana said:

Treba mi preporuka :)

 

Sta bih novije mogla da gledam na Netfliksu ili HBO Gou, a da nije sitkom niti dokumentarac?

 

Hvala unaprijed i bog vam dao zdravlja i da kupite Mercedesa.

Probaj GLOW [drama/komedija, vise komedija, ali kidalica] i Sinner, Jessica Biel i Bill Pullman, meni leglo. 

NIje u rangu whoa serija, ali je super za killing time.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...