Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

40 minutes ago, adam said:

ubijte me ali ja zaista ne vidim sta to svi ti ljudi vide a ja ne. dosadno, nemastovito, neubedljivo, jadno.   

 

Vide tj. osećaju sveprisutni scaremongering. Kad je serija krenula, sa svih strana se čulo "OMG ovo može stvarno da se desi! OMG desiće se za godinu-dve! OMG u stvari se već dešava!" :isuse: 

 

Atwood je knjigu napisala pre 30+ godina, nije slučajno da se Hulu latio ekranizacije baš u doba Trampa i #metoo. Praktično im sav news media sektor radi besplatan marketing, tj. uvaljuje ljudima tu nedotupavu premisu.

Link to comment
On 27.7.2018. at 21:11, mraki said:

Krenulo i ovo, za sad su pustili 3 epizode pa posle valjda jedna nedeljno...

 

 

Pogledao i tek naknadno se razočarao kad sam pročitao da me je opet JJ Abrams navukao :isuse: 

 

Mystery Box na stranu, prilično je očajno snimljeno/montirano. Gomila nakaradnih kadrova, neprirodno iseckane scene, konstantan polumrak u kombinaciji sa off bojama... napor gledati. Sad jedino da istrajem u neizdržu radi rešenja misterije™ - ko će biti Hrist a ko Antihrist između Klovna Penivajza sa jedne strane i Childish Gambina za siromašne sa druge.

 

Link to comment

Ljubim u dupe onog što je spomenuo Who is America, mislim da ništa smešnije u životu nisam gledao, I bukvalno se u životu nisam smejao ovoliko gledajući nešto. :hail:

Koji je on kralj, nema dalje.

Hawaii Mate 10 Pro

Link to comment
8 hours ago, Mil@n said:

Ljubim u dupe onog što je spomenuo Who is America, mislim da ništa smešnije u životu nisam gledao, I bukvalno se u životu nisam smejao ovoliko gledajući nešto. :hail:

Koji je on kralj, nema dalje.

Hawaii Mate 10 Pro
 

 

gledaj Da Ali G Show (ako vec nisi), mnogo je bolje od ovoga i borata

Link to comment
1 hour ago, precog said:

uh, dobro je, vec sam posmislio da je do mene sto mi nije smesno. hvala, milane.

 

A dobro, ima par chuckleworthy trenutaka. Ono kad im je došla policija zbog FREE DRUGS! YOUNG PUSSY! bilborda je bilo OK, plus ona manekenka koja komotno pristaje da laže kako je bila da leči ebolu u Sijera Leoneu :D 

 

Nažalost, ceo koncept je bolno neautentičan. Jedini koji nasedaju na njegove eksplicitnije gluposti su vrlo očigledno glumci. (Plus Dick Cheney who doesn't give a fuuuuuuuuuuck.)

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

A dobro, ima par chuckleworthy trenutaka. Ono kad im je došla policija zbog FREE DRUGS! YOUNG PUSSY! bilborda je bilo OK, plus ona manekenka koja komotno pristaje da laže kako je bila da leči ebolu u Sijera Leoneu :D 

 

Nažalost, ceo koncept je bolno neautentičan. Jedini koji nasedaju na njegove eksplicitnije gluposti su vrlo očigledno glumci. (Plus Dick Cheney who doesn't give a fuuuuuuuuuuck.)

nisam gledao novu epizodu, ove do sada su mi izvukle mi nekoliko osmeha i to je to. mislim, iz aviona se vidi da fura maske, plus, sto kazes, odglumljene fore jos od filma o boratu.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...