Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1 hour ago, morgana said:

Sta ķazete, ko je ubica u Sharp objects?

Spoiler

ja nisam odgledala petu, do veceras kada cu je odgledati,  tipujem na oca... previse mi je naivno i na prvu loptu da to bude mladja sestra (a sve nekako vuce na to) , a ovaj je ''kreiran'' kao napadno odsecen od realnosti, u nekom svom svetu, apsolutno nezainteresovan za cerke i preterano popustljiv prema onoj rospiji xaxaxax... no, mozda se desilo nesto sto ce me demantovati vec sada u petoj epizodi - onda prastaj ako sam ispala smesna :D

 

Link to comment
18 minutes ago, nezvanova said:
  Reveal hidden contents

ja nisam odgledala petu, do veceras kada cu je odgledati,  tipujem na oca... previse mi je naivno i na prvu loptu da to bude mladja sestra (a sve nekako vuce na to) , a ovaj je ''kreiran'' kao napadno odsecen od realnosti, u nekom svom svetu, apsolutno nezainteresovan za cerke i preterano popustljiv prema onoj rospiji xaxaxax... no, mozda se desilo nesto sto ce me demantovati vec sada u petoj epizodi - onda prastaj ako sam ispala smesna :D

 

+1 , sto vec stvar cini sumnjivom tj. bice da je navlaka...

Link to comment
Spoiler

da, sad nakon odgledane cetvrte (pogresila sam gore, mislila sam da izlazi peta, a ono cetvrta zapravo) dodajem i sumnju na profu iz skole... khm, khm...ćale ili profa, za sad su najsumnjiviji ;)

 

Edited by nezvanova
Link to comment

Posle četvrte epizode Sharp Objects deluje vrlo tvinpiksovski. U tom smislu bi rasplet mogao da razotkrije i neku monstruozniju misteriju.

 



Meni je isto malo nezgodno što gledam jedanput nedeljno. Sad recimo ne mogu da se setim da li je i pre ove epizode pomenuta neka značajnija poveznica između Nešove i Kinove. Nagoveštava se i neko sestrinstvo. Verovatno je da mlađa sestra ima neku agendu i pokušava za to da pridobije Kamil. S obzirom da je klanica glavni biznis u gradu mislim da će i svinje imati neku ulogu. Možda i paukovi.

 

Pokazuje se polako i da je Adora dosta moćna. Ovaj profesor mi više deluje kao neki pokajnik. Otac Nešove malo neprilagođen, ali ništa posebno. Mladi Kin deluje da je čist, ali ko će ga znati...

Link to comment

Handmaids Tale jeste malo razvučen. U nekoliko epizoda smesti se vrlo malo toga, ali u nekom momentu se dogodi zanimljiv obrt pa se sve opet vrati u neku kolotečinu.



Recimo, u drugoj sezoni je nagovešten dramatičan obrt na kraju 7. epizode. Osma i deveta epizoda su bile zanimljive jer se očekivao neki značajniji potez Serene Voterford (praktično jedna od tvoraca Gileada), ali se čini da je to za sada izostalo.

Link to comment
11 hours ago, precog said:

uh, dobro je, vec sam posmislio da je do mene sto mi nije smesno. hvala, milane.

 

Sve za brata glupana. :*

 

Edit: jel ovo gluma? Genijalan komad. Kakve su to face po publici, a i Koen je imao par genijalnih momenata. Who is for design one? No one? Ok, all for no. 2 :lol: Pa ona slika kako će da izgleda sa sve kamilom, pa da pitamo Muslimana pa prozove lika iz publike, pa kako je postepeno od njih napravo teroriste pričajući o stepenima zaštite. Pa "tell me about your dream mosque"... :hail:

 

 

 

Edited by Mil@n
Link to comment
16 hours ago, nezvanova said:
  Reveal hidden contents

ja nisam odgledala petu, do veceras kada cu je odgledati,  tipujem na oca... previse mi je naivno i na prvu loptu da to bude mladja sestra (a sve nekako vuce na to) , a ovaj je ''kreiran'' kao napadno odsecen od realnosti, u nekom svom svetu, apsolutno nezainteresovan za cerke i preterano popustljiv prema onoj rospiji xaxaxax... no, mozda se desilo nesto sto ce me demantovati vec sada u petoj epizodi - onda prastaj ako sam ispala smesna :D

Sta ķazete, ko je ubica u Sharp objects?

 

posle četvrte odgledane, meni je i dalje sve nejasno i ništa ne vuče baš ka nekom određenom liku da je ubica.

Spoiler

nisam uopšte ukačila, da li je Adorin muž ,otac i Kamiline mlađe sestre iz prošlosti? U jednom trenutku kaže" i ja sam izgubio ćerku". Jel on i Kamilin otac? 

 

Edited by Arkadija
Link to comment

[High Horse mode on] Nisam gledao seriju ali sam citao knjigu Sharp Objects  :fantom: ubica je realan lik nece se vaditi na neke Bobove i slicne stvari.

 

 

A za who is america ne deluje mi da su glumci. Ako nista drugo onakvih bar po Americi mozes naci gde god. U drugoj epizodi je taj deo sa dzamijom daleko najbolji mada je i onaj sto ga juri sa golom buljom poprilicno nadrealan a i Sasa je zasluzio nagradu samo sto u tom trenutku ne pukne od smeha. najnepotrebniji trenutak je ponovo nabacivanje lopte na volej demokratama preko onog lika koji komentarise inaguracije Obame i Trampa.

Link to comment
8 hours ago, Mil@n said:

 

Sve za brata glupana. :*

 

Edit: jel ovo gluma? Genijalan komad. Kakve su to face po publici, a i Koen je imao par genijalnih momenata. Who is for design one? No one? Ok, all for no. 2 :lol: Pa ona slika kako će da izgleda sa sve kamilom, pa da pitamo Muslimana pa prozove lika iz publike, pa kako je postepeno od njih napravo teroriste pričajući o stepenima zaštite. Pa "tell me about your dream mosque"... :hail:

 

 

 

 

 

to je genijalno, kad sam to gledala razmisljala sam koja steta sto nemamo sasu barona koena koji bi otiso u mesni odbor snsa, sazvao ih i snimao. snimio bi isto...

odlican je sasa baron koen, kako mu je brz mozak, imam kras na njega. u ovom serijalu mi se najvise svidja ko eran morad. 

 

al ti bi se sigurno iznerviro kad bi intervjuisao novaka djokovica :D

 

svidja mi se i alan dejvis. nista novo nisam smislila da gledam, pa rekoh aj da prodjem kroz stare epizode qi. tu se lepo na gomili vidi koliko kvalitetno isprovocirano i stimulisano neograniceno inteligentno lupetanje moze da proizvede odlicnog humora. iam sad dve godine alana dejvisa da se nagledam :)

 

 

 

Edited by darling
Link to comment

Kamil je Prikerova, dok ostali deo porodice (uključujući i obe mlađe sestre) nosi drugo prezime. U tom pogledu se vidi da je Kamil prilično skrajnuta i tretirana kao manje bitna. Ali zato će verovatno biti u stanju da ispriča pravu priču o porodici (negde se to vidi i kada razgovara sa glavnim urednikom). Po demonstraciji moći bi se reklo da je Adora svakako ta koja je nasledila i kontroliše sve.

Link to comment
8 hours ago, Mil@n said:

Edit: jel ovo gluma? Genijalan komad. Kakve su to face po publici, a i Koen je imao par genijalnih momenata. Who is for design one? No one? Ok, all for no. 2 :lol: Pa ona slika kako će da izgleda sa sve kamilom, pa da pitamo Muslimana pa prozove lika iz publike, pa kako je postepeno od njih napravo teroriste pričajući o stepenima zaštite. Pa "tell me about your dream mosque"... :hail:

 

Bolji je ovaj dole. Guzonja je inače posle morao da podnese ostavku, opravdanje mu je glasilo "Mislio sam da mi preti imminent terrorist attack, i hteo sam da me izraelski vojnik obuči kako da se odbranim." Sounds legit.

 

 

 

Link to comment

Ovaj poslednji definitivo jeste realan, poslanik u skupštini Džordžije. Već mu je isticao mandat, ali su ga naterali da podnese ostavku i kao VD.

Link to comment

Mda, mogu da zamislim npr. Zorana Babica ili Becica kako trce unazad spustenih gaca i golim dupetom napadaju pistolj predsednika Vucica. 

 

Da li je bilo takvih likova i antickim skupstinama? 

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...