Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

4 minutes ago, Sludge Factory said:

Mda, mogu da zamislim npr. Zorana Babica ili Becica kako trce unazad spustenih gaca i golim dupetom napadaju pistolj predsednika Vucica. 

 

Nije najbolja paralela, dupetom bi napadali pištolj ruskog komandosa koji je došao da ih obuči kako da rasteraju šiptarske teroriste (za slučaj da najzad krenu na Vučića). Sve usklikujući "Srbi-ja".

Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Nije najbolja paralela, dupetom bi napadali pištolj ruskog komandosa koji je došao da ih obuči kako da rasteraju šiptarske teroriste (za slučaj da najzad krenu na Vučića). Sve usklikujući "Srbi-ja".

 

Ili "A-co, Sr-bi-ne!"

Link to comment
3 hours ago, darling said:

 

 

to je genijalno, kad sam to gledala razmisljala sam koja steta sto nemamo sasu barona koena koji bi otiso u mesni odbor snsa, sazvao ih i snimao. snimio bi isto...

odlican je sasa baron koen, kako mu je brz mozak, imam kras na njega. u ovom serijalu mi se najvise svidja ko eran morad. 

 

al ti bi se sigurno iznerviro kad bi intervjuisao novaka djokovica :D

 

svidja mi se i alan dejvis. nista novo nisam smislila da gledam, pa rekoh aj da prodjem kroz stare epizode qi. tu se lepo na gomili vidi koliko kvalitetno isprovocirano i stimulisano neograniceno inteligentno lupetanje moze da proizvede odlicnog humora. iam sad dve godine alana dejvisa da se nagledam :)

 

 

 

 

Ne, on bi intervjuisao tebe o Đokoviću i ti bi bila prenkovana i sprdao bi se sa tim što ga mrziš a ne znaš ništa o njemu baš kao sa ovim Arizonjanima i mržnji prema Muslimanima :D

 

2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Bolji je ovaj dole. Guzonja je inače posle morao da podnese ostavku, opravdanje mu je glasilo "Mislio sam da mi preti imminent terrorist attack, i hteo sam da me izraelski vojnik obuči kako da se odbranim." Sounds legit.

 

 

 

Ma svi su dobri, ovaj mi je najbolji jer je valjda grupni, pa se vidi reakcija više ljudi. Al kad čovek kaže "ne volimo ni crnce ali ih tolerišemo" :hail: 

Link to comment

Meni taj baron sranje, sve od njega mi sranje, bilo zanimljivo par momenata sa boratom i to je to. Uopste mi nije smesan lik.

Edited by Duci Simonovic
Link to comment
3 minutes ago, Duci Simonovic said:

Meni taj baron sranje, sve od njega mi sranje, bilo zanimljivo par momenata sa boratom i to je to. Uopste mi nije smesan lik.

 

+1

 

Link to comment

svako ima svoj humor, meni nikad nije lego beni hil, pa okej.

 

3 hours ago, Mil@n said:

Ne, on bi intervjuisao tebe o Đokoviću i ti bi bila prenkovana i sprdao bi se sa tim što ga mrziš a ne znaš ništa o njemu baš kao sa ovim Arizonjanima i mržnji prema Muslimanima :D

 

 

a ti nista ne znas ni o sasi baronu koenu ni o meni :D da se on i ja prenkujemo, umirali bismo od smeha. a na kraju bismo i crkli. i idi dole na selebriti drul i istrazi ko je prvi zalepio njegovu sliku da ga zeli dok se to jos nije smelo.

 

Link to comment
Just now, precog said:

meni je dovoljno da milan nesto preporuci i znam da mi nece svideti. 

milane, hvala ti sto te ima na forumu!

 

Nema problema druže, za glupandera kao što si ti, shvatam da nje neophodan vodić. :D

 

Dok ti veruješ mom ukusu više nego sebi, mudro postupaš! 

Link to comment
1 hour ago, precog said:

hvala.

nego, jesi gledo sharp objects ili castle rock?

 

Kakav epski smarač :lol: Koliko imaš godina jbt, 12?

 

Nađi život care. 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...