Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ne loži, od tad postaje samo bolje. :D

@kums Ako misliš na neke iz prve sezone, sigurno su te dve, to je neki vrhunac.

Edited by mraki
Link to comment
On 3.8.2018. at 8:56, darling said:

super si ovo objasnio kako kamila moze da bure priker, a da nije od caleta :D al opet, keva je toliko aptajt, da mi izgleda nemoguce da je rodila kopile u maloj sredini i da se to tries, cetres godina kasnije ne pominje. 

 

ja ocekujem da do kraja sve bude psihologizovano, jer mi je skrenuta paznja da je riba koja je pisala knjigu ista ona koja je pisala gone girl, iz koje je meni u secanju ostalo kako je ubedljivo naslikana psihopatija glavne junakinje. i na kraju ce se sve svesti na mamu koju nije volela mama koju nije volela mama, i tako u nedogled, a tu nemam nista protiv, posto je tako, a retko se o tome govori.

 

 

 

Ovo me raduje. Jer, biće tu dosta dubinskih portreta.

 

Za Adoru je baš i zanimljivo da izbegava isticanje u javnosti. Ima onaj kružok sredovečnih žena, koji uglavnom ogovara, a koji ona izbegava.

Link to comment

S01e03 odlicna, pop pokidao. Smetaju mi samo ovi u bijelom, besmisleni su i oni i glupavi (nikakvi) razlozi zbog kojih im se pridruzuju, te cigare. Bas bezveze.

Link to comment

meni je kod belih samo glupavo sto ne pricaju, ostatak mi je jasan, agresivni nihilizam, ima takvih ljudi. i nemam pojma ko ih finansira :sorosevci:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...