Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1 hour ago, ToniAdams said:

E, zanima me, ovi sto volite, jeste gledali one francuze, Les revenantes?

Meni to leftoversi pre leftoversa.

ja pokušao i odustao na početku e01

 

dobro me podseti

Link to comment

Završio treću sezonu Boscha. odličan bosch, ne jenjava sa kvalitetom. Prve dve tri epizode zalet, a onda vožnja non stop. Malo ne podseća na Jacka bauera, malo na svoju ruku, malo zažmuri, malo uradi nešto što ne bi smeo ali makes the job done.

Link to comment
On 3.8.2018. at 23:05, Mil@n said:

 

To je taj prefinjeni ukus :lol:

 

Serija koja je na XYZ mesta proglašena za ponajbolju poslednjih godina a neretko i za jednu od najboljih ikada.

Da nam se ukusi razlikuju još 100 godina! :violina:

milane, da ti na xyz mesta napisu da skocis u bunar da li bi skocio?

:huh:

Link to comment

Mislim da je dobra ideja da se otvori posebna tema za Sharp Objects, ali ako mogu da nam se prebace najvažniji postovi odavde. Biće tu verovatno još diskusija.

Link to comment
1 hour ago, Willow said:

Omiljena serija u ovom trenutku - Doktor Martin (Doc Martin) u večernjem terminu na Top kanalu. Zabavna, vedra, duhovita serija koja čoveku na kraju dana greje srce uz pivo pred spavanje :).

 

https://www.imdb.com/title/tt0408381/

 

9 sezona?! Ovako odokativno, djeluje kao nešto između Dr. House i Monka? Zanimljivo.

Link to comment
24 minutes ago, kipo said:

 

9 sezona?! Ovako odokativno, djeluje kao nešto između Dr. House i Monka? Zanimljivo.

 

Da, ali osam po sezoni. Što je i dosta jer Britanci uglavnom idu sa 6.

Link to comment
6 minutes ago, kipo said:

 

9 sezona?! Ovako odokativno, djeluje kao nešto između Dr. House i Monka? Zanimljivo.

 

U principu, Martinovom karakteru najbliža je Saga Noren, ali ok, ima elemenata Dr. House-a, mada su medicinski slučajevi jednostavniji i više, da tako kažem, "narodski" tj. "seoski".  I vajb serije je daleko opušteniji, gotovo pa porodični. Radi se o malom mestu poput Start Hollow-a, gde svako svakog zna, pa su međuljudski odnosi poput onih u Gilmore Girls. Ono što me isto tako instantno™ privuklo seriji su lepi, pitoreskni prizori primorskog mesta u kome je smeštena radnja serije. Tako netipično za UK. Uske strme uličice, sunce, zeleni bregovi, tirkizni okean, brodići da na njima odmaraš oči. Sve u svemu, serija baš prija da čovek iskulira, malo se nasmeje i sredi misli na kraju dana. 

 

port-isaac-6240923.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...