Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

MIK je kod koji uzmes od svog ADSL provajdera kada zelis da predjes kod drugog, a da ne cekas 2 nedelje na ponovnu instalaciju. MIK= Migracioni kodA reklama je bas glupa!

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Meni je super ona rekalama sa poluobnazenim devojkama koje pokazuju neki proizvod i uvijau se. Ne mogu da se setim tacno koja je stvar u pitanju, ali jedna od njih ima zuti kupaci kostim.

Link to comment
Je l' ovo Bakarec?
nije. ovo je neki moj drugar iz pretprošlog života, joca. mnogo je voleo da bude glumac, ali nisu ga primili na fdu, pa je upisao privatno nešto kod mire banjac u novom sadu. društvo mu je pomeralo dupe kako će postati karakteran glumac i tome slično... kad ono, postao :lol:
Link to comment
Je l' ovo Bakarec?Sa onim mačevima i tetovažama bio bi baš pravi antivirus borac.
nije unuk slavnog Eduarda Bakareca :(
Link to comment
Meni je super ona rekalama sa poluobnazenim devojkama koje pokazuju neki proizvod i uvijau se. Ne mogu da se setim tacno koja je stvar u pitanju, ali jedna od njih ima zuti kupaci kostim.
Toliko je dobra da nisi zapamtio šta se reklamira, već samo cice. :P
Nemam pojma o kojoj reklami pricate...Jesam li ja gay? :(
Link to comment
meni je odvratna ona reklama za Komercijalnu banku kada svi trče okolo kao ludi i na kraju završe kao Forest Gump kada je trčao 3godine a sve zbog 1 banke čija nijedna filijala ne radi :isuse:
meni nije loša, a i
je lepa
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...