Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

  • 1 month later...

Нису, коначно се обраћају тржишту. Досада су се углавном обраћали деветнаестогодишњим хипстерима који живе у становима од по 200 квадрата, што ипак релативно мала циљна група.

Link to comment

a verujem da ni to nije bez logike. nastavili bi oni sa hipsterisanjem, nego kontaju da su paketi sada već dostupni i brucošima iz provincije i radničkoj deci iz predgrađa.

Link to comment
  • 2 weeks later...

meni je ova reklama sa acom lukasom u biblioteci mnogo dobra*. ova u teratani sa bedkopijem je bezveze, kao i šatana, ali način na koji lukas sedi, pa još u biblioteci mi je odličan. *ne mislim dobra u nekom martketinškom smislu, da ću sada da otrčim u telenor radnju, nego mi smešna kada je vidim i odgledam je do kraja.

Link to comment

i meni Lukas urnebesan, i smejem se ssvaki put kad je vidim, 'naci dobra reklamamalo off ali u vezi sa hipsterajem, rece jedna drugarica na koncertu Kill Me Laser videvsi publiku- ovo kao na setu reklame za Tl ili mts

Link to comment

aahaa..pa bilo mi cudno ali ne pratim aktuelnosti a vidim pjevace koji to reklamiraju pa reko mozda je postalo ponovo moderno..ne bi me nista iznenadilohvala na objasnjenju,sad mi je lakse

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...