Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

Ladno Giga Moravac i žena mu u reklami za Ideu. Kako, zašto, koja je ovo godina, koji vek...
Pa ne znam, pitaj ove sa RTS-a što su "Bolji život" reprizirali poslednji put tek u decembru prošle godine.
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Jasno je meni da nisu mažene i pažene ali baš d ih tako zverski zlostvljaju mi je muka kad pomislim. Videla sam pri putovanju kroz Vojvodinu natpise za pojedine farme sa Imlekovim znakom da ta farma prodaje mleko Imleku i delovalo mi je spolja uredno i čisto. Sada ću definitivno gledati na to potpuno drugačije. Ili se ovi navodi odnose samo na velike fabrike a ne i na male farme koje prodaju mleko?A što se tiče pilića odgledala "To je Amerika" i deo o KFC i nakon toga nikad nisam otišla tamo da pojedem nešto!

Link to comment
  • 2 weeks later...

O sad nas 92-ka u vestime edukuje kako se snimaju non-profit kampanje kao npr. Bitka za bebe pa smo u prilogu videli:kreatvni direktor, reditelj pa cak i akaunt mendzer...sve su lepo objasnili sad mi je sve mnogo jasnije :isuse:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ne znam koja je pozadina price ali meni ne izgleda kao da je najjaci adut onome ko je ovo radio to sto je "neciji sin (bratanac,zet,sestric,pasenog)"..dopadljivo,lepo uradjeno..tera da ogladnis.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Da li se neko seća reklame za jeans, mislim da je wrangler u pitanju, u kojoj stariji čovek na doku, ispred nekog broda pita mlađeg čoveka nešto kao: "Where have You been?"? Par trenutaka pre nego što će mu odgovoriti sa: "Around", mlađem čoveku kroz sećanja prolaze slike sa putovanja po svetu i, ako se ne varam, gubitka devojke/žene.Zna li neko koja je reklama u pitanju, ubi' se tražeći?

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Videla sam pri putovanju kroz Vojvodinu natpise za pojedine farme sa Imlekovim znakom da ta farma prodaje mleko Imleku i delovalo mi je spolja uredno i čisto. Sada ću definitivno gledati na to potpuno drugačije. Ili se ovi navodi odnose samo na velike fabrike a ne i na male farme koje prodaju mleko?
Nije problem u tim "malim farmama", pogotovo sto njima Imlek namece standarde (i preniske cene), vec tamo bas u Imlekovim oborima, koliko ja znam. Imlek je po nekoj internoj prici najkvalitetnije mleko izvozio iz zemlje a ovde sprovodio ostatak.-------Opera is from Italy!http://vimeo.com/24333487+Chuck Testa taxidermyhttp://www.youtube.com/watch?v=LJP1DphOWPs Edited by I'm with the pilots
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...