Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

  • 1 month later...
svaka reklama u kojoj se ljudi fizički ili na bilo koji način zlostavljaju zarad 1 banke mi je odvratna mellow.gif
ova nova. gde ljudi iznose LCD kutiju na ulicu i spaze par iz erste banke. pa počnu da ljube i grle tipa koji im je uvalio keš kredit vezan za € i sa promenljivom kamatom. odvratno ali stvarno. ta njihova razdraganost. Edited by djordje geprat
Link to comment
ova nova. gde ljudi iznose LCD kutiju na ulicu i spaze par iz erste banke. pa počnu da ljube i grle tipa koji im je uvalio keš kredit vezan za € i sa promenljivom kamatom. odvratno ali stvarno. ta njihova razdraganost.
Meni je super reklama zbog kuce koja se penje na gomilu ...
Link to comment

šta znam. ona prethodna sa činovnicima koji jure klijente na vespi da im daju kredit poručuje suprotno od ove. simpatična kuca je samo deo reklame. da te navuče. odvratna je ta sreća što se uleće u dug. slutim nastavak u stilu: "sada, kada smo vas zajebali, olakšaćemo vam muke refinansirajućim kreditom". što u ostalom vidimo u reklami sa buckom koji se maskira mustrom tapeta.generalno, gledanje TV počelo je da me ubija na nervnoj bazi. reklamni blokovi su mamutski dugi, taman pomisliš da je gotovo a ono, kreću najave nekih vilmova. prebacim na neki drugi kanal, ono, isto. vrhunac popizditisa bila je ona najava tenisa sa brus lijem i novakom.

Link to comment
  • 2 weeks later...
generalno, gledanje TV počelo je da me ubija na nervnoj bazi. reklamni blokovi su mamutski dugi, taman pomisliš da je gotovo a ono, kreću najave nekih vilmova. prebacim na neki drugi kanal, ono, isto. vrhunac popizditisa bila je ona najava tenisa sa brus lijem i novakom.
Pa ne gledaj. Ne gledaj domace kanale uopste. Idem okolo i misionarim ideju o totalnom bojkotu.
Link to comment
Pa ne gledaj. Ne gledaj domace kanale uopste. Idem okolo i misionarim ideju o totalnom bojkotu.
Ja skoro uopste ne gledam domace kanale, ali trenutno dobijam ospice od stranih zbog jedne reklame. Na svim Fox kanalima plus Discovery i sl. besomucno se vrti reklama za seriju Walking Dead, sa sve onom apokalipticno iritantnom pesmom :frust:
Link to comment
Ja skoro uopste ne gledam domace kanale, ali trenutno dobijam ospice od stranih zbog jedne reklame. Na svim Fox kanalima plus Discovery i sl. besomucno se vrti reklama za seriju Walking Dead, sa sve onom apokalipticno iritantnom pesmom :frust:
Ovo gore kao da je sa moje gajbe napisano :-) Pesma kad je čuješ u originalu nije toliko apokaliptična, evo ovde http://youtu.be/1se8_-fcxZs.
Link to comment

Usput, ozbiljno razmišljamo o tome da potpuno zanemarimo TV, jer na svakom yebenom kanalu ima domaćih reklama (osim na vestima 0-24, ali to se ne gleda kod nas). Nagomilaćemo serije, komp je već povezan na TV i eto nama manje nervoze...

Link to comment
Pa ne gledaj. Ne gledaj domace kanale uopste. Idem okolo i misionarim ideju o totalnom bojkotu.
da ga yebem. da probaš ti da ideš peške ili tramvajem No7 španske proizvodnje umesto četresšesticom?
Link to comment

Paradox: kako bebac mirno klopa samo dok idu neke reklame, hvatam sebe kako daljnskim jurim reklame po kanalima, Nekada blok ne traje dovoljno dugo, a nekad ubodemo vreme kada reklama uopšte nema :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...