Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

Jel još nekome užasno ide na ganglije ona reklama za novi Megane, gde cool mama pokaže 11ogodišnjoj ćerki šta je prava tetovaža?
Ooooo da, u paketu sa reklamom za Mercedes gde onaj mladjani par se zaklinje u novoj Mechki da nikada nece biti kao njihovi roditelji...edit: brzi prsti Edited by nera
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Jel još nekome užasno ide na ganglije ona reklama za novi Megane, gde cool mama pokaže 11ogodišnjoj ćerki šta je prava tetovaža?
blago rečeno... pored same idiotske ideje, šlag na torti je onaj kikot na kraju reklame.
Link to comment

Kladionica Mozzart, reklama sa sumo rvacem. Onog ko je smislio, treba poslati u CZ da riba kupus do kraja zivota.Manje što su netalentovani i neduhoviti, nego zbog same ideje da su sumo rvači dobroćudni imbecili.

Link to comment

mene solidno iritira oblizivanje pene od NesCafe proizvoda. i šta je sa obrvama one cice na kraju, u čemu je privlačnost cele situacije (kretensko oblizivanje i praunuka Leonida Brežnjeva)btw, Reno je napravio sledeću reklamu u nizu gde se održava venčanje i tek na kraju se saznaje da se venčavaju dva muškarca. poruka je ista, novo vreme, novi Megan

Link to comment
u čemu je privlačnost cele situacije (kretensko oblizivanje i praunuka Leonida Brežnjeva)
:lol: valjda u tom višestrukom nesporazumu. jes dosadno...imam novog favorita, reklama koja po idiotluku opasno parira lipogalu - žena u kancelariji koja prdi takvom snagom da papiri sa njenog stola lete svuda okolo. reklama za neki lek... gospode bože!
Link to comment
:lol: valjda u tom višestrukom nesporazumu. jes dosadno...imam novog favorita, reklama koja po idiotluku opasno parira lipogalu - žena u kancelariji koja prdi takvom snagom da papiri sa njenog stola lete svuda okolo. reklama za neki lek... gospode bože!
Gde je bre to sa prdezom???
Link to comment
ma de ima sa zenom sto prdi? daj link!meni ogavna ona sa korporativnim govnom koje juri za mladim bracnim parom na skuteru da im kaze da im je odobren kredit.
cela ta erste kampanja je prejadna.. a pogotovo detalj da te neke švedjane potpišu sa Marko i Ivana :isuse:
Link to comment
Gde je bre to sa prdezom???
ne mogu da se setim. sledeći put ću da obratim pažnju.al samo da znate, nije smešno :lol:cenim da je neko smislio da to letenje papira asocira na 'vetrove', ali da onda nije bilo jasno o čemu se radi pa su pustili i zvuk prdeža.
Link to comment
Jel još nekome užasno ide na ganglije ona reklama za novi Megane, gde cool mama pokaže 11ogodišnjoj ćerki šta je prava™ tetovaža?
Ta reklama bi dobila smisao kada bi se na zadnjem sedištu pojavio njen muž koji bi joj nežno i sporo jezikom prešao preko te tetovaže ... i to pred detetom ...
Link to comment
:lol: valjda u tom višestrukom nesporazumu. jes dosadno...imam novog favorita, reklama koja po idiotluku opasno parira lipogalu - žena u kancelariji koja prdi takvom snagom da papiri sa njenog stola lete svuda okolo. reklama za neki lek... gospode bože!
+1:isuse:
Link to comment
mene solidno iritira oblizivanje pene od NesCafe proizvoda. i šta je sa obrvama one cice na kraju, u čemu je privlačnost cele situacije (kretensko oblizivanje i praunuka Leonida Brežnjeva)
Čudno da ova reklama nije zabranjena jer predstavlja očiglednu seksualnu aluziju. Neke slične reklame koje su asocirale na ejakulaciju i lizanje i gutanje semene tečnosti su u svetu zabranjene ... Edited by stoka
Link to comment
mene solidno iritira oblizivanje pene od NesCafe proizvoda. i šta je sa obrvama one cice na kraju, u čemu je privlačnost cele situacije (kretensko oblizivanje i praunuka Leonida Brežnjeva)
Ideja je stara:
samo su je sad malo erotizovali ...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...