Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

zagrejte karticebanca intesa:isuse:
to nisam video, ali me je smorila predvidiva Komercijalna banka i ljudi koji trče od banke do pošte... i na kraju hoće da navataju jadnog poštara na bajsu
Link to comment
to nisam video, ali me je smorila predvidiva Komercijalna banka i ljudi koji trče od banke do pošte... i na kraju hoće da navataju jadnog poštara na bajsu
o nevideo sam "zagrejte kartice". ozbiljno zelim da se vremenskom masinom prebacim u doba bez televizije
Link to comment
zagrejte karticebanca intesa:isuse:
katastrofa od reklame, a pri tome ne mislim na sam taj pančlajn zagrevanja, nego mi je užasno uopšte to da kartica nešto čini za ljude, odnosno da su banke neke humane ustanove ... što je najgore, svaki put se stvarno iznerviram kada vidim tu reklamu :(
Link to comment
Da li može niskobudžetnije i jadnije?
vidi se da se nekoliko brendova udružilo da skupi kintu za Novaka i onda nije puno ostalo para za druge aspekte reklame. Edited by Lezilebovich
Link to comment

raša je metrosesualac koji deterdžent ume da prepozna po mirisu ko što žene znadu parfeme i bez da im kažeš koji je.

Edited by DR. KUMALO
Link to comment
došao sam sa idejom da postavim ovo. čudi me da đoker vako slabo glumi
Da mu je stvarno neki prijatelj, Raša bi mu rekao da "Negro" bonbone, kao i sve druge bonbone, sadrže gluten, koji je Noletu strogo zabranjen ... Edited by stoka
Link to comment

Jedino gore od predizbornih reklama su reklame za "klasične" proizvode koji aludiraju na predizborne. Upravo sada bila neka alpha reklama za "koaliciju bankarskih usluga" ili tako nekako.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...