Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

meni je odvratna ona reklama za Komercijalnu banku kada svi trče okolo kao ludi i na kraju završe kao Forest Gump kada je trčao 3godine a sve zbog 1 banke čija nijedna filijala ne radi :isuse:

Link to comment

Reklama u kojoj se reklamira kako kartice mogu da urade nešto dobro za nas, pa onda copy "startuj karticu", pa cela gluma, Rome i Julija, flert.... Intesa kartica :puke: :puke: :puke:

Link to comment
meni je odvratna ona reklama za Komercijalnu banku kada svi trče okolo kao ludi i na kraju završe kao Forest Gump kada je trčao 3godine a sve zbog 1 banke čija nijedna filijala ne radi :isuse:
Glupa mi je skoro koliko i one za VIP (sigurica, štek,...)
Link to comment

Jeste li primetili totalnu neinventivnost gotovo svih novih reklama za pivo sa jednom jedinom porukom: Ako pijete pivo, ribe će se lepiti na vas kao muve na govna ...

Edited by stoka
Link to comment

@stoka> Pa i hoće, pijane budale je lakše iskoristiti, za plaćanje tura, a ako je baš sladak možeš malo i da se ljubiš. @hartman> Ja stvarno ne znam kako drugačije da sišem kalipso osim da zamislim...@dvb-t: vi ste van standarda dvb-t2... mrzim tu "iz šteka ćale/kevo" reklamu, bez obzira na to koliko je mala slatka, pa i časlav je baš mica, a i biće jednog dana dobar paprikaš.Inače ona u kojoj onaj lik trči da kaže da je odobren kredit. Mislim, ako ne umeju da uzmu broj telefona i treba da trče.

Link to comment
Jeste li primetili totalnu neinventivnost gotovo svih novih reklama za pivo sa jednom jedinom porukom: Ako pijete pivo, ribe će se lepiti na vas kao muve na govna ...
sacuvaj me boze i sakloni muskarca koji samo sokice pije :gadimse:
Link to comment
sacuvaj me boze i sakloni muskarca koji samo sokice pije :gadimse:
muškarac koji pije samo sokiće i žena koja samo pije rakiju
Link to comment
Glupa mi je skoro koliko i one za VIP (sigurica, štek,...)
ja ne gledam reklame ili ih ne primam k mozgu ali se s vremena na vreme neka probije do mene,ugl na prvu i potpuno emotivnu reakciju a sve zbog svoje izuzetne glupavosti,ove ,,prosečne,, glupavosti ni ne primećujem...tako da sam prema tim reklama iz VIP-a ostala ravnodušna..ova za Komercijalnu me dotakla :isuse: i moram priznati da me dotakla i ova za taj neki MIK,šta li..sa sve ,,top,, glumačkom postavom..valjda Telekom adsl
Link to comment

to MIK mu valjda dodje nova usluga total tv-aa po umetničkoj izvedbi rekao bih da je delo Srdjana Dragojevića, možda kao vraćanje neke usluge kod produciranja Parade. Ostarelo se, mnogo je vrcaviji bio u kampanji Vojvodjanske banke onomad

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...