Jump to content
IGNORED

Gnevna generacija


dare...

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    103

  • MancMellow

    93

  • Caligula

    72

  • morgana

    70

to da. zato ih nisam skroz ocrnila.

kako izgleda kantona, covece, kao da ce da izazove mejvedera.

 

Ne, mislio sam na fejs stranicu  ^_^

 

A Eric uvek izgleda dobro :)

Edited by MancMellow
Link to comment

a, tamo ne idem. nego slucajno znam da delim ljubav prema roju kinu, pa zato.

 

za erika, naravno. ja inace mislim da su nas toni i kantona jedan covek u dva tela.

 

Roy Keane treba da se povede Ericovim primerom i neke stvari drzi za sebe :D

Link to comment

a, ne, to je ta irska krv. francuzi uvek nesto kriju, pa makar bili i erik.

ovaj drugi deo kinove autobiografije je manje uzbudljiv od prvog, ali sve lepo otkriva, sem sranja koja je pravio.

 

:D

Link to comment

cekaj, vi se zajebavate da vam je ovo super?

mislim, kapiram prezir prema kcgradstajl hipsteraju, ali delic i ekipica? ne znam ko je veci hipster i folirant, sve sa onim likom koji siri one pamflete da je samo mrtav pandur dobar pandur.

 

ni meni nije jasno. onaj intervju je sranje najobicnije. wow, napravio sam intervju sa prosecnim klincem kakvog poznaje svako ko je dva puta izasao iz kuce. pa jos ovo sranje o bratu streberu i demokrati koji hoce da pali u ameriku i o njemu kao navijacu koji ponavlja razrede i gadja pedere ciglama. hoste, jel bi umeo da im oboris sajt, platicu ti?! mada bi mogao i za dz, ucinio bi uslugu covecanstvu.

Link to comment

ni meni nije jasno. onaj intervju je sranje najobicnije. wow, napravio sam intervju sa prosecnim klincem kakvog poznaje svako ko je dva puta izasao iz kuce. pa jos ovo sranje o bratu streberu i demokrati koji hoce da pali u ameriku i o njemu kao navijacu koji ponavlja razrede i gadja pedere ciglama. hoste, jel bi umeo da im oboris sajt, platicu ti?! mada bi mogao i za dz, ucinio bi uslugu covecanstvu.

 

Ma ti ljudi sto ih satro intervjuisu, to su im najveci neprijatelji. Kao, ono, ma ja sam isto tako ortak ko i ti, razumem te potpuno, 'voono, to je ista prica ko BG sindikat, ti da su na vlasti resili bi im sve problem tako sto bi ih obukli u uniformu i poslali na nekoga, ako nema frontova onda bar na "pedere". Kakva crna levica, tacno se vidi sta je ovo.

Link to comment

ma da, ovo je izmisljen intervju. brat streber koji se lozi na ameriku i mladji brat klosar koji duva, ponavlja i ide da bije pedere. jos samo fali dimitrije vojnov da napise scenario za neki ogavan film.

Link to comment

ma da, ovo je izmisljen intervju. brat streber koji se lozi na ameriku i mladji brat klosar koji duva, ponavlja i ide da bije pedere. jos samo fali dimitrije vojnov da napise scenario za neki ogavan film.

 

pa to, tu je sve, nista nisu propustili.  sve ima i prijatelj bosnjak koji je u stvari blizi od ovog ovde, to je poor man's Duga sa pocetka 90-tih (dobro ti se ne secas verovatno) gde je bolji antun tus od domaceg izdajnika jer zaboga i on je na istom zadataku da se rat/sukob/mrznja/stagod sto pre zavrsi :D pa onda, ok, bosanca znam, hrvata ne znam, ma ko u filmu :D

Link to comment

Dobro, što sad kenjate, kada sam rekao da intervju nije izmišljen. O ostalom možemo da diskutujemo, mada te priče aj im obori sajt jer ne znam ni ja što mi idu na kurac, kao i te projekcije iz fazona ko bi slao koga na "pedere" i kako bi rešio "problem" su baš tugica od potencijala za diskusiju.

Link to comment

moj najjaci utisak je bio kad su onomad neki prebili pandura koji je sa cicom i sestrom kupovao nesto na trafici, bili u fazonu, ko ga jebe, pandur je.

 

Pa evo i ja sam u tom fazonu, pa šta, nemam nikakve veze sa tim sajtom a kapiram da ima još milion ljudi koji su istom tom fazonu i ne kapiram što ih to svrstava bilo gde

 


drugi hajlajt su neumorni pokusaji da se uvede istina™ da su huligani u stvari najradnickija od svih najradnickijih klasa. 

 

A gde se to radi? Već sam pisao na PPP o dizelašima/navijačima sa sličnim pristupom i iste su reakcije tada bile. Niko ne govori da su huligani "najradnickiji od svih najradnickih klasa" već da je potrebno preispitati odnos koji imamo prema huliganima i da je potrebno baviti se tim fenomenom (koji zahvata sve veće slojeve omladine) sa leve pozicije (što do sada nemamo) i sa pozicije koja neće biti paternalistička.

 

 

I zašto se jebote bavite time ko drži blog/sajt svaki put kada se pojavi ovako nešto, a očigledno se niste potrudili ni da pročitate potrebnu literaturu?!

Edited by FERNOUX H
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...