Jump to content
IGNORED

Gnevna generacija


dare...

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    103

  • MancMellow

    93

  • Caligula

    72

  • morgana

    70

nije tu ništa izmišljeno  :fantom:

 

Брате, девојке су доста издвојене, девојке су скоро све буржујке јеботе, женски род. Зато што буржујке су обично добре рибе, а ми се не дружимо са неким девојкама које нису добре рибе. И онда не знам брате оне су… Проваљујем да те буржујке углавном падају на те неке оно, наркомане, углавном су тако људи заједно. А оне исто… девојке исто више нису девојке јеботе. Не што раде неке ствари, што се дрогирају, то је све у реду, него некако, понашају се као мушкарци, не знам да опишем, чудно ми је то некако. Не знам да ли имам проблем са тим или немам, нити ми смета, нит ме нешто радује, не занима ме, само сам приметио. Али има много људи који просипају ту неку квази-моралност, шта ја знам, курво дрољо, а уствари ни сами не знају шта их смара.
Link to comment

 

Музика?

- Турбо-фолк тебра и Прти БеГе, остало ме не дотиче толико јаахаххаха… ћале ме је некад терао да слушам џез ало е – џез хахахахах, пошто се он некад триповао да ће да буде џез бубњар а ено га сад тамо плете чочек у “Хоризонту”, и то је заплет за неки филм хахахах… Не, искрено, Цеца је мамара, Цеца, па 10 места испод па све остало.

Link to comment

 

- Е тебра ај молим те нек иду само иницијали, ко ће уопште да чита ово, за шта ме интервјуишеш, за Моцарт спорт ххахаха?

Опуштено, ово ће да читају српски интелектуалци и околни интелектуалци, они воле да читају исповести из радничке класе овако преко интернета.

hahah bulzaj

Link to comment

cekaj, vi se zajebavate da vam je ovo super?

mislim, kapiram prezir prema kcgradstajl hipsteraju, ali delic i ekipica? ne znam ko je veci hipster i folirant, sve sa onim likom koji siri one pamflete da je samo mrtav pandur dobar pandur.

Link to comment

otkud znam, bre, vidis da se ceo svet okrenuo naopacke. ali za svaki slucaj, ako mislis da se ta ekipica zajebava, varas se. to jest, mozda se vodji zajebavaju ko kon-artisti, ali sledbenike sleplje kod ociju jos videla nisam, mozda eventualno apersrednjeklasne trecetalasne hipsterfeministice.

Link to comment

ima ovde verovatno mnogo boljih poznavaoca te najlevlje leve scene od mene, moj najjaci utisak je bio kad su onomad neki prebili pandura koji je sa cicom i sestrom kupovao nesto na trafici, bili u fazonu, ko ga jebe, pandur je.

 

drugi hajlajt su neumorni pokusaji da se uvede istina™ da su huligani u stvari najradnickija od svih najradnickijih klasa. 

Link to comment

Meni je ovo dobro, iskreno, govori nam neku ili nečiju istinu. Ne zajebavaju se, e sad razumem ideološka neslaganja, ali brate ako vam je ovo isfolirano, ne znam šta bi vam bilo iskreno, a da je politički obojen medij, pa još na internetu. Lubo, šta god mislila o teorijskim tekstovima, a ja mislim da je onaj manifest sročen do jaja, a dobra mi i je i kritika srpskih anonimusa, intervjuima se ne može osporiti vrednost. Mislim, jasno je i u pitanjima odakle dolazi ideologija ali je sve ostavljeno sirovo, i intervjuer je u potpuno ravnopravnom položaju sa intervjuisanim, uz jaku samosvest obe strane o (ne)značaju toga o čemu pričaju i konteksta u kome će biti pročitano.

Jeste "Delić i ekipa", ali je stvar pokrenuo i nosi jedan drugi iz "ekipe", Tabašević. Eto, pošto ste bolje poznavaoce najlevlje scene uglavnom oterali ostao sam vam otprilike ja. :P

Edited by Ariel
Link to comment

pa ja ne sporim ideoloska neslaganja. to jest, za mene je to vrhunsko karikiranje leve ideje, nesto sto sam verovala da ne moze da se zapati na tlu koje je ipak poznavalo neku ozivljenu 60s i 70s levu politiku, vec samo u polpotovskim vlaznim mislima. nekakvo izrugivanje izvrtanjem necega sto je postulat leve ideje.

 

priznajem da sam previse cinicna, ali ovo sto nam se predstavlja kao intervju je klasicno zanatski ispostovan voks-pop koji trazis kad hoces da kao objektivno dokazes tezu svog teksta. u ovom slucaju, svog glasila. koje je okej da postoji, ali sad da nije isto sto i hipsteraj gradjanske provinijencije, malo sutra. ili mejnstrimaski klasno navodno neutralni javni servis. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...