Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

pamuk zaboravi.

 

karimor je njihov brand, dovoljno je pristojan za te (sitne) pare. radice ti poso' ali nemoj ocekivati cuda.

 

Motivisali ste me da kupim još jedne patike, opet NB

http://www.runningshoesguru.com/2012/12/new-balance-890-v3-review/

http://www.planetasport.rs/patike/26871602-patike-new-balance

do juče su bile na akciji, još 20% na ovu cenu.

 

 

dobra kupovina, smesna cena za tu patiku.

Link to comment

Bas ovaj model NB (plave sa fluoro pertlama) sam uzeo pre godinu dana, po punoj ceni. Odlicne, bas bas sam zadovoljan, nije mi zao para (tj, nije mi bilo zao dok nisam video da su sada 4000) :)

Link to comment

El Guapo,

 

 

Jako je vazno da prestanes da nosis pamucne stvari dok trcis.

Bez obzira da li je leto ili zima.

 

dovoljno je da imas 2-3 dry-fit majice….helanke su ti super ideja (ako nemas frku da ce ti neko dobacivati na ulici), mozes da in hosis i ispod tanke trenerke.

ja sam zensko, i meni je tu dosta lakse.

 

meni su vazne i rukavice.

Link to comment

Ove new balance 890 koliko vidim u planeti ima i v3 i v4 sa sličnom cenom. Koje su bolje? Ili je svejedno? v4 imaju malo ružniji đon po meni. :D Ja bi ih koristio za neko lagano trčanje a više kao allaround patiku.

Link to comment

ja nisam video te nb.adidas sam uzeo jer mi je drugar preporucioi bio je u pravu skroz.citam po netu da nisu za slow running, mada kazem ti meni su bile super I po betonu I po sumi

Link to comment

El Guapo,

 

 

Jako je vazno da prestanes da nosis pamucne stvari dok trcis.

Bez obzira da li je leto ili zima.

 

dovoljno je da imas 2-3 dry-fit majice….helanke su ti super ideja (ako nemas frku da ce ti neko dobacivati na ulici), mozes da in hosis i ispod tanke trenerke.

ja sam zensko, i meni je tu dosta lakse.

 

meni su vazne i rukavice.

 

Na kraju sam ovo kupio

 

sd.JPG

 

bio sam ogranicen na 50€, pa cu rukavice i kapu kupiti drugi put, a i imam neke kod kuce,

mozda sam mogao jos neki top ali su skupi, sa kapuljacom oko 25-30€, uzeo bih i helanke, ali kad malo istesem noge, ovako bi kipelo na sve strane.

Ako oblacim ovaj top sa dugim rukavima, jel na golo, nista ispod ?  preko bih obukao trenerku.

 

Nego, taman sam krenuo sa trcanjem , konacno imamo stazu u Miljakovackoj sumi (hvala SNS :P ),

pa mi ovo zahladjenje ne ide na ruku, jer ipak nisam fanatik da trcim po minusu i kisi/snegu.

Link to comment

imas u h&m-u opremu za pristojne pare, a nedavno sam video da cak i newyorker ima sportsku liniju, verovatno najruzniju ikada vidjenu, ali su isto cene okej.

po hladnom vremenu su najvazniji slojevi garderobe. bolje nekoliko tankih, nego jedan deblji. i bez pamuka u kombinaciji.

ja trcim do nula stepeni. ne prija mi ispod, a i da ne razmisljam o proklizavanju.

Link to comment
  • 1 month later...

spot za otvaranje novog sport vision nike shopa u ušću, peva thc, pojavljuje se dost ljudi iz trkačkih krugova, pre svega zmijanac, ali mi se ništa iz spota ne sviđa.

 

Edited by Ravanelli
Link to comment

o, brrrate mili, kakvog li sranja... mora da je Nike sretan sa ovim spotom. 

ali tako im i treba kada su odlucili da zamene loseg distributera (Delta) jos gorim (Sport Vision). 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...