Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

istrcao sam polumaraton ove subote, za 1:48.

ali pre toga sam isplivao 1.9 km za 39 minuta i biciklom presao 90 km za 2:45.

 

h0HrS4.jpg

 

Anything is possible.

Respect!

Link to comment
  • 5 weeks later...

Jako lose. Super sam se spremio (za 3:30-3:45), vreme za trcanje idealno, ali mi je sin iz skole u petak doneo stomacni virus. Tvrdoglav kakav jesam sam rano ujutro "procenio" da je sam dovoljno ok i ipak trcao -- i raspao se. Bilo je tako lose da do pet sati (kroz cilj prosao u jedan) nisam mogao ni vodu da uzmem, a kamoli da jedem, i bilo je knap da odem u bolnicu na infuziju. Srecom nije dotle doslo i sad sam ok. Vreme lose, nesto iznad 4 sata. Uglavnom od sada pamet u glavu: na maraton samo 100% zdrav. 

Pozitivna strana: sad znam da necu nikad odustati, gore od ovoga ne mogu da zamislim.

Link to comment

:D

 

Crkvu sam danas mogao samo da osvetim povrackom.

 

Sad ozbiljno: performans smo pomerili za subotu bas zbog maratona, i onda se od liberalne dijaspore koja se zgrazava, ali subotom ipak mora u ikeu i na vecerinke, knjiga svela na dva slova (mene i jos jednog forumasa). POsto je bilo debilno predati pismo (a bas smo lepo pismo napisali!) sa dva potpisa, otkazali smo sve.

 

Mada da se vratim na povracanje, pozavidela bi mi i Marina da sam to uradio.

Link to comment

 Uglavnom od sada pamet u glavu: na maraton samo 100% zdrav. 

 

u pravu si ali lako je to reci...

kako se start priblizava tako ubedis sam sebe da si dobro i samoubijes se. 

 

Istrčala jutros 10km posle sto godina, kakav megacarski osećaj! Moram naučiti Sunčicu da lepo trči pored mene, hodanje je boring.

 

svaka cast.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Koje biste patike preporučili za do 50-60 EUR? Sadašnje mi se pomalo raspadaju i postale su mi neudobne. To su neke reebok, ne mogu da ih nađem na netu, uglavnom imaju reckav đon i platila sam ih na sniženju (mislim 30%) 4k RSD. Jako sam zadovoljna tim patikama. Raspadaju se jer su već prešle puno kilometara, ali super su me služile. Ja inače imam problem sa ahilovim tetivama, u ovim patikama me ni jednom nisu bolele. U njima sam istrčala i svoj prvi i do sada jedini polumaraton!

Link to comment

nije bas neka ponuda sada, ostaci od prethodne sezone. ali, trebalo bi adidas i new balance da imaju ponesto u tom rangu.

ne vredi kod nas planirati kupovinu odredjenog modela, direktan obilazak prodavnica pa sta naleti od trazene cene/broja.

Link to comment

na banjici, pored sportskog centra je bio dobar outlet za adidas patike. ali nisam bio par meseci a oni umeju ponudu da menjaju cesto.

planetin nisam trazio, uhvatio sam za new balance popust u prodavnici u centru.

uglavnom, sta god da im pise po sajtovima, ne vredi dok se ne ode direktno.

Link to comment

Koje biste patike preporučili za do 50-60 EUR? 

probaj sa nike oulet-om u goce delceva kod sarog merkatora, moze tamo svasta da se nadje, cesto i za manje pare od 60 evra.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...