Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Koje biste patike preporučili za do 50-60 EUR? Sadašnje mi se pomalo raspadaju i postale su mi neudobne. To su neke reebok, ne mogu da ih nađem na netu, uglavnom imaju reckav đon i platila sam ih na sniženju (mislim 30%) 4k RSD. Jako sam zadovoljna tim patikama. Raspadaju se jer su već prešle puno kilometara, ali super su me služile. Ja inače imam problem sa ahilovim tetivama, u ovim patikama me ni jednom nisu bolele. U njima sam istrčala i svoj prvi i do sada jedini polumaraton!

Ima i za 30, al ako baš hoćeš da daš 50-60, ima

http://www.planetasport.rs/patike/trcanje/adidas+new-balance+asics+reebok/zene/page-0/?custom=true&filter_price_range=0;7067

Link to comment

Kupila sam jedne u Goce Delceva outletu. Gadne su ko djavo al udobne ko od pene. Reko mi prodavac da su to za decake, al sta sad. 5k RSD sam ih platila.

 

Hvala svima na savetima!

Link to comment

Kupila sam jedne u Goce Delceva outletu. Gadne su ko djavo al udobne ko od pene. Reko mi prodavac da su to za decake, al sta sad. 5k RSD sam ih platila.

 

Hvala svima na savetima

 

najk? koji model?

sigurno su boje kombinacija fluorescentno zelene i crne.  ^_^

Link to comment

@toni

 

Kajlu vec imam, tako da to je to.

 

Nego, moram da priznam da su NB patike za trcanje vrhunac gadnosti, ali one su mi toliko gadne da postaju kul. Ove moje su samo gadne.

Edited by sailorman
Link to comment

najk? koji model?

sigurno su boje kombinacija fluorescentno zelene i crne. ^_^

Najk, komb boja je svetlo siva i fluo zuta, a model mogu pogledati kasnije, sad ih nemam pri sebi.

Link to comment

new balance jesu jezive po dizajnu, onako tupavo, kada nesto jeftinije pokusavas saranjem i bojama da nabudzis na skuplje. ali to je generalno trend, fluorescentne boje, izmisljanje atraktivnih naziva za djonove i kao koriscenu silnu tehnologiju. klasicno navlacenje.

tako su pre par godina smislili minimalne™ patike, skoro bez djona, vibram i slicne, pod izgovorom da poboljsavaju tehniku i drzanje, pa su posle placali sudske odstete ljudima koji su ih tuzili za prevaru.

Link to comment

Model je Nike Pegazus 29.

 

Meni je jedino bedak što su moje prethodne Reebok bile sasvim pristojno izgledajuće, pa sam ih ja nosila i za paradu. Više ih nema nigde u gradu. (!)

Edited by sailorman
Link to comment

kakav je model lunarglide 5+, nastranu sto su fluorescentne, meni ne smeta, cak su super leti na boju koze

 

to su mi prve running gilje, ja sam odusevljena, al ne mogu porediti s nicim

Edited by InvisibleLight
Link to comment

sa pravom, rekao bih, odlicne su.

Saucony je trenutno no2 running brand u USA po prodaji, iza Brooks-a.

ja imam Kinvaru za intervale i kratke/brze treninge&trke (neutralna, laka ali neodgovarajuca za trkace koji nogu prvo spustaju na petu) a puno mojih prijatelja imaju Guide za duge treninge i trke - svi su jako zadovoljni. Guide, istina, zna da bude malo sirok za one sa uskim stopalima. u USA (a pretpostavljam i u DE) ima mogucnosti izbora izmedju tri sirine (reg, wide, extra wide).

 

u cemu trcis sad? imas na saucony.com mogucnost da ti oni preporuce svoj model u odnosu na onaj koji trenutno nosis (od drugog brenda) - switch to Saucony.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...