Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Tačno tako,postepen oporavak i izbegavanje rizičnog ponašanja :D.A zimi,smanjena količina dnevne svetlosti me isterava iz kuće pa mi i ne smeta da trčim po cikovini.

Link to comment

Juče, nedelja, -6.6 prema tabli kd HMZ...pis of kejk...ista kilometraža..za svo vreme leva noga sevnula samo dva puta...nista nepredviđeno...ali popodne, kada sam se spremao da malo odremam...nepredviđeni scenario i...nista od spavanja...itd.. sat posle ponoći potpuno crknut svaljujem se u horizontalu.U principu lepe dane kao ovaj danas retko propuštam, trčanje je tad skoro obavezno, a ostale obaveze se prilagođavaju koliko je moguće. Obukao se i spremio negde posle podne za trčanje, malo zagrejao, samo da skoknem u nabavku po par stvari dole pa da ne moram da se presvlačim...dok sam se penjao uzbrdo nazad kući shvatim da preskočeno popodnevno spavanje od juče pokazuje svoje posledice i da bi bilo bolje preskočiti današnji dan. Ne toliko zbog samog trčanja, to nije problem, nego šta posle...hoće glava da ne radi baš najbolje...pa sam se hrabro ponovo presvukao...oko 18h malo prilegao...do 21:30...sada sve OK. Danas sa levom nogom bez problema, najverovatnije bio neki nerv. Sutra preskačem zbog obaveza ali u sredu ne propuštam ni po koju cenu... cool.gif

Edited by East_Clintwood
Link to comment

Ja sam juce odradio standardnih ~6.5km od zgrade do tranzitnog mosta i nazad. To mi je bio drugi put u zadnjih 10-ak dana, pre toga nisam dugo... Nije mi bas leglo, vise sam se klizao nego sto sam trcao (40-ak minuta, inace za 31), delom zbog izlizanih basketaskih patika a delom zbog snega/leda:Slika-0158.jpgOd sada idem samo ako mi nekad naidje ekstremna zelja a tek tamo negde od februara/marta krecem zestoko, verovatno kombinacijom dzoging - HIIT. Do tada nastavljam sa fudbalom 4 puta nedeljno i to mi dobro dodje jer trcim kao ludak (prosecan sam tehnicar pa moram <_< ). Ni u teretanu ne idem od pre par dana, mozda do posle srpske nove godine, smorio sam se... Sve u svemu - raspad.

Link to comment
Juče, nedelja, -6.6 prema tabli kd HMZ...pis of kejk...ista kilometraža..za svo vreme leva noga sevnula samo dva puta...nista nepredviđeno...ali popodne, kada sam se spremao da malo odremam...nepredviđeni scenario i...nista od spavanja...itd.. sat posle ponoći potpuno crknut svaljujem se u horizontalu.U principu lepe dane kao ovaj danas retko propuštam, trčanje je tad skoro obavezno, a ostale obaveze se prilagođavaju koliko je moguće. Obukao se i spremio negde posle podne za trčanje, malo zagrejao, samo da skoknem u nabavku po par stvari dole pa da ne moram da se presvlačim...dok sam se penjao uzbrdo nazad kući shvatim da preskočeno popodnevno spavanje od juče pokazuje svoje posledice i da bi bilo bolje preskočiti današnji dan. Ne toliko zbog samog trčanja, to nije problem, nego šta posle...hoće glava da ne radi baš najbolje...pa sam se hrabro ponovo presvukao...oko 18h malo prilegao...do 21:30...sada sve OK. Danas sa levom nogom bez problema, najverovatnije bio neki nerv. Sutra preskačem zbog obaveza ali u sredu ne propuštam ni po koju cenu... cool.gif
A što se ti dečko ne baviš malo i kvantnom teorijom polja - malo preskačeš potecijalne jame pa se tuneliraš i neće noga da te boli.......
Link to comment
A što se ti dečko ne baviš malo i kvantnom teorijom polja - malo preskačeš potecijalne jame pa se tuneliraš i neće noga da te boli.......
Ove tople reči su pravi melem za moju napaćenu dušu...pa, Einstein(ovic)e, jel da računam da preskačem i sutrašnje trčanje?.. :rolleyes:
Link to comment

Pa lepo je što se pridržavaš teme, i ovo mu dođe neka atletika......upravo sam obavesten da ce sutra ipak biti trčanja...zbilja se nadam lepom minusu u temperaturi... ;)

Edited by East_Clintwood
Link to comment

Danas, po utabanom snegu, za svaki slučaj stavio novije patike sa još neizlizanim šarama...nešto sporije nego inače, stigli me neki neprospavani sati...čim počne da se topi zablatiće, srećom tu odmah je asfalt...

Link to comment

Konacno pravo trcanje, posle vise od 20 dana :wub: Probao sam pre desetak dana kada sam mislio da sam se oporaio od bolesti ali sam se skoro udavio od slajma.Neuspesna epizoda sa sobnim biciklom me definitivo prelomila da izadjem na -5 i da trcim.Krace i sporije nego sto sam mogao sredinom decembra i sporije disanje, uz udisanje uglavnom na nos.Trcanje po snegu je super. Kada sam na kraju istrcao iz parka i dosa na beton, noge samo sto nisu zaplakale.Kada sam van forme muzika pomaze, kada sam u formi samo smeta.I da, na kraju veliki love za novogodisnje poklone - nike gace od dry fita i kapa od thermo fita.

Link to comment
...entuzijazma za više te se prebacih na asfalt.
Ima i asfalt dobrih strana, ako bas nije po kolovozu da prolaze vozila na 20 cm, nema rupa i izbočina, dovoljno je hrapav i naravno bez snega i leda, može da se trči opuštenije jer ne moraš stalno da lokalizuješ potencijalna sapletilišta pred sobom u vidu raznih korenja, kamenja i sl.... cool.gif Edited by East_Clintwood
Link to comment

'Bem ti trcanje, mesec dana pauze = 3kg viska -_- Mada, januar je uvek jak po ishrani.Sinoc krenuo ponovo, na Dedinju (neki ljudi bas lepo zive u Srbiji) naletim na kucu od metar i po, vlasnica skoci: "Ne brinite, nece vam nista... Rambo, dolazi ovamo" :lol:

Link to comment
'Bem ti trcanje, mesec dana pauze = 3kg viska -_-
Ja sam na istoj kilazi ali mnogo mlitaviji. Od 25. decembra nisam bio u teretani a na trcanju mozda dva puta... a leto samo sto nije <_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...