November 28, 2025Nov 28 10 hours ago, Djuro said:Ne ide to bas tako, nazalost (ovo 30sec/km). Znas i sam da neces gubiti samo masti ;). To bi bilo super kad bismo mogli tako.Ma znam, salim se malo. Evo i ovo do sad sto trcim redovno, spali samo misici a masti ostale kompletno Mada ima tu dosta i do ishrane, generalno mi je ocajna ali uskoro se selim u drugi stan pa cu sve sebi solo da spremam i kupujem, bice dosta bolja situacija. Naravno, nikad necu biti suv kao ova braca sto jedu kokos i ribu, to nema sanse.
November 28, 2025Nov 28 11 hours ago, Djuro said:Samo ti šibaj po PB, a ja ću da navijam za tebe iz zaledja .Ja bih bio presretan i sa BQ vremenom - 3:30 za moje pozne godine.(PB 3:18, 2018)Baš se radujem što sam upao!!! Ovo mi je, mislim, 4.put da sam pokusao.Ej moraces mi pomoci sa savetima oko smestaja!(a i svega ostalog )Sve cemo se dogovoriti, steta sto ostali nisu dobili Jedna koleginica ovde isto nije dobila, ali se prijavila preko charity, mozda je to opcija?
November 28, 2025Nov 28 Ja sam se već prebacila na plan B i prijavila za maraton na severu Norveške umesto Berlina.
December 13, 2025Dec 13 Prosle vec 3 nedelje, ali da prijavim beogradski polumaraton. Brza staza, jer je cela bila na Nbg, 1:30 i sitnis. Zadovoljan, retko trcim trke 1/2, pa i ne znam sta da ocekujem, da sam na vreme pojurio taj sitnis, moglo je biti i 1:29. Ali nisam ;).
December 14, 2025Dec 14 Popular Post Ja da prijavim 1:37 po Stravi na bokeskom polumaratonu ali posto se racuna od pucnja valjda a krenuo sam iz trece zone a i postoji razlika u merenju duzine preko GPS-a, zvanicno 1:39:51, sto mi je takodje super. Bilo lufta za jos brze ali sam se uhvatio jednog pa drugog pejsera od 1:40 i nisam kidao bas 100% tako da je super ispalood 1434 muskarca i jos 38 zena bilo ispred
January 25Jan 25 Popular Post Nikad produktivniji januar nisam imala kad je trčanje u pitanju. Sneg, vetar, poledica, -15… ništa nije problem. Slika je sa jutrošnje runde od nešto preko 2h, bukvalno 2 sata zena.
January 26Jan 26 ^ просечан април у Шведској+ сигурно нисам једини који је прочитао 'буквално два сата жена', реко втф
January 26Jan 26 5 hours ago, Tolaa said:Nikad produktivniji januar nisam imala kad je trčanje u pitanju. Sneg, vetar, poledica, -15… ništa nije problem. Slika je sa jutrošnje runde od nešto preko 2h, bukvalno 2 sata zena.Nece neki meda da iskoci?
January 26Jan 26 8 hours ago, Mel said:Nece neki meda da iskoci?Neće meda, samo bambi, zeka i pokoja lija. Jeleni i zečevi pobegnu odmah, ali zato lisice stanu na 30-ak bezbednih metara i gledaju dok ne protrčim. 😊 Najopasnije što ima u ovim mojim šumama su divlje svinje koje su aktivne od sumraka do svitanja, ali ja tad ne trčim u šumi. I losovi koji znaju biti agresivni ako se osete ugroženim, ali trčim tu već godinama i nisam još videla nijednog, a i u teoriji znam šta treba da radim ako se sretnemo.
January 26Jan 26 @Tolaa Kad već nema mede, popeti se na prvo drvo deluje najlogičnije Ili su pak u pitanju neke psihološke igre? Edited January 26Jan 26 by ubibobi
January 26Jan 26 6 hours ago, ubibobi said:@Tolaa Kad već nema mede, popeti se na prvo drvo deluje najlogičnije Ili su pak u pitanju neke psihološke igre? Vidi ove borove na slici, nigde niske grane, moraš biti Spajdermen da se popneš. Zapravo je taktika da se što mirnije povlačiš unazad otkud si došao, ne okrećeš ledja losu, ne pokušavaš da ga zaobidješ da nastaviš kuda si krenuo, ne trčiš jer su brži od tebe, i uvek imaš neko drvo iza ledja, zbog zaklona i da imaš na nešto da se osloniš da ne padneš, jer napadaju šutiranjem prednjim nogama i gaze kad si na zemlji. Srećom pa su veliki i primete se na vreme. 😅
January 26Jan 26 То му дође препорука за сусрет са било којом опаснијом животињом. Остати прибран, не паничити, лагано се повлачити уназад и држати је у видокругу..#wildlifeexpert#нијепришаодивљојживотињинина200км
Create an account or sign in to comment