Jump to content
IGNORED

Sobno Bilje


Nicol

Recommended Posts

evo ja se brinem, kad treba da unesem saksije sa prozora u kuću?
zile sestro, ako vec nisi - unesi sad ^_^(apdejt o lijanderima. kad sam ono onomad (godinama <_<) kukala, te ne rastu, te ne cvetaju, te rastu al im otpade sve, te ovo-ono :isuse:, nakon ove sezone i svih mogucih simptoma (i telefonske ekspertize najiskusnije medju nama: "nemaju dovoljno zemlje"), raskopam sve i ustanovim da imaju dovoljno zemlje, ali ne i korijenja :blink:tj imaju, ali tachno u onom obliku u kome su presadjeni sa pijace, ni milimetar dalje. a ima struja mishljenja koja kaze rastresi korijenje i struja koja kaze - samo spusti tako kako je u veci sud i eto mi sad <_<nachi rastresla, izvikala se i sad nek im je bob u pomoci!) Edited by thermal bug
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
odustala sam od sadnje one ograde, tj komandantkinja parade odlucila da se prebaci za jesen jer nisu ispunjeni svi uslovi koje potrebuje.zato je zasadjeno jos milion i po ruza, a morala sam da zrtvujem moje terasa gajene hortenzije da odu u zemlju jer su se, priznajem, mnogo mucile u saksijama.mnogo su ljubazni ovi sto prodaju taj zelenis za ogradu, zovite ih, sve ce lepo da vas posavetuju.ovo indijeva masinerija je super, ako mi bude naredjeno da se sadi ograda, kupujem ispomoc.
E znao sam da ce odugovlacenje da sjebe koncepciju, odlozio jesenas sad imam preca posla angry.gifangry.gif
Link to comment

e, ako imas jedan dan slobodan, ne odustaj.taj dan ces da riknes, ali posle nista vise ne moras da radis. evo prezivela i avalski sibir i krenula jos jace i zelenije u prolece. malo samo sisanja na pocetku i sve dziklja samo.

Link to comment
e, ako imas jedan dan slobodan, ne odustaj.taj dan ces da riknes, ali posle nista vise ne moras da radis. evo prezivela i avalski sibir i krenula jos jace i zelenije u prolece. malo samo sisanja na pocetku i sve dziklja samo.
mrka kapa...a i ne radi im sajt....
Link to comment

Ljudi, javite kad bude ona prodaja cveća na Trgu N. Pašića. Očistio sam terasu, sad samo čekam april da krenem sa premeštanjem saksija iz soba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...