Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Meni se ova najviše dopada, što bi se reklo, ima dobar potancijal

NASLOV: "Outlook On the Death Valley"ALBUM: "West Coast Special"NO: 20
Samo mi nekako ta raznolikost svakog brda ne dolazi do potpunog izražaja.
Link to comment
Meni se ova najviše dopada, što bi se reklo, ima dobar potancijal
Izuzetno sam ponosan na ovu sliku, što kazu dešava se once in a lifetime. Imati ljudsku figuru na pravom mestu u ovoj bestragiji je pravi dar sa neba (iako je rec o mom saputniku, sve je bilo spontano).
Samo mi nekako ta raznolikost svakog brda ne dolazi do potpunog izražaja.
Slede?i put ?u da ponesem ašov i grabulje. :lol:
Link to comment
Izuzetno sam ponosan na ovu sliku, što kazu dešava se once in a lifetime. Imati ljudsku figuru na pravom mestu u ovoj bestragiji je pravi dar sa neba (iako je rec o mom saputniku, sve je bilo spontano).Slede?i put ?u da ponesem ašov i grabulje. :lol:
Imaš na šta i da budeš ponosan :) Više sam mislio na obradu fotošopom pre nego ašovomako dozvoliš ovako nekako outlookonthedeathvalleyci4.th.jpg(izvini za autorska prava ako hoćeš reci i obrisaću post)
Link to comment
No frx. Primecujem povecanu saturaciju i eventualni sharpening.
Pa stvarno nisam uradio ništa spektakularno, pored toga što si nabrojao ključno je bilo malo igranja sa sa Shadow/Highlight i na kraju Nindža i Blur na nebo. Nadam se da se i tebi dopada. :)Da ne preterujem sad ali i na ovu No 24 bi moglo malo da primeniš Shadow/Highlight ...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...