Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

hvala na komplimentima za onu sa plaze, osim peskira preko glave i kamere nista drugo nisam uradila. imam problem (sa samom sobom) sto nisam neki ljubitelj fotoshopa, i volim prirodan osecaj...na zalost cak i ove digitalne mi nisu bas k srcu koliko neke sa filmom Nikon fe sto slikam...na zalost na tom filmu su sve moji prijatelji i ja....a ima bas bas bas dobrih :D) .... mozda jednog dana postavim.

Link to comment

thank god :) za ovo sto si slikao kockarnice unutra cu da te prijavim (strogo zabranjeno btw)a sta je sa downtown area? sa south and east las vegas? jesi isao na groblje znakova? u kapelu da vidis vencanje? na vrh stratosfere da se provozas? muzej vostanih figura? taman da popunis jos jedno pet strana ovde :D pogled u sumrak, isti aparat nikakav dodatak od efekata, samo cekala i docekala :)... a da ..i bez blica s1262uf0.jpg

Edited by andjelija
Link to comment
pogled u sumrak, isti aparat nikakav dodatak od efekata, samo cekala i docekala :)... a da ..i bez blica s1262uf0.jpg
Eno Mamule, eno Njivica... sto mu gromova ovo je snimano negde u komshiluku u Igalu.Lepa fotka, btw.
Link to comment
thank god :) za ovo sto si slikao kockarnice unutra cu da te prijavim (strogo zabranjeno btw)
Ja pit'o gorilu jel' moze, on samo klimuo glavom. Nevada je to, ako moze da se pusi u kockarnici zasto ne bi moglo da se slika? Ipak bilo mi je frka da se ljudi ne bune pa sam slikao samo sa ledja (i to uglavnom zene :lol:) . Ostale slike iz Vegasa drugi put.
... a da ..i bez blica
A ja vidim nesto mi Mamula i Njivice slabo osvetljeni. :lol: Dobra fotka ali zahteva obradu u PS.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...