Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

ovo je bez obrade, zid je bio plav:)
A i oluk je plav, a? :wicked: To ili si snimao u okolini Bordoa, ili šapca (neko se malo zaneo sa bordovskom čorbom ili nekim drugim bakarnim pesticidom :D) Lepa kompozicija, naravno.
Link to comment
A i oluk je plav, a? :wicked: To ili si snimao u okolini Bordoa, ili Šapca (neko se malo zaneo sa bordovskom čorbom ili nekim drugim bakarnim pesticidom :D) Lepa kompozicija, naravno.
:lol: neverni toma :wicked: cudo mozes da napravis ako malo pokvaris white balance - moze i tako, mada ovde zaista to nije bio slucaj. I oluk je plav. :)edit: @indy: ako si mislio na ovu Redzininu fotku: sredj5.jpg... ukusi nam se podudaraju:) Edited by CowBoy
Link to comment
Dobrodosla!zadrzala si nick sa dizajnzone:) i nemoj celu galeriju odjednom :) , daj na kasicicu, fotku po fotku - bolje je da visi i ovde.
heheh...hvala... za nick je stalan gde god sam :D ma ovako galerija odjednom pa cemo uploadovati ovde novo shto bude bilo :D hehehe
Wow, odlicno... "Frozen" mi se najviše sviđa, totalno je PJ Harvey. :) Dobrodošla! Fotografski, Parapsihopatologija rula... samo da nam se još i Hefčina vrati.
Hvalaaa :D
Link to comment

redzina ti si mi danas dosla kao slagic sladak na tortu...ne zameri ali bih volela da ti kazem da mi se najvise svidjaju tvoje V11, 4 i prom queen, iako su sve druge jako interesantne :))imas li neke sa film aparatom?? ima li ovde iko sa film aparatom neke slike da vidim? i koliko doteras otprilike sliku u post?

Link to comment

nemoj mi reci da se i on pali na film??? ma ne citam coveka, cim vidim njegovo ime preskacem da ne bih nesto rekla pa to ode u tri lepe. ne mogu da verujem da se on i ja u necemu slazemo :))) nije bila provokacija casna rec [i neduzna mogu da najebem dok si rekao keks...strasno u kakvom svetu zivimo :)]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...