Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

redzina ti si mi danas dosla kao slagic sladak na tortu...ne zameri ali bih volela da ti kazem da mi se najvise svidjaju tvoje V11, 4 i prom queen, iako su sve druge jako interesantne :))imas li neke sa film aparatom?? ima li ovde iko sa film aparatom neke slike da vidim? i koliko doteras otprilike sliku u post?
auu imam ja jako puno razvijenih filmova...al samo par skeniranih..to su ove shole,joe,joetv, adzija....to su sve crno beli film sken.a inace ranije sam se lozila da peglam lica i kozu i to...sad ne...ne sredjujem ih mnogo.. uglavnom su to levels, curves, satauration i noise (hhahha kao to nije mnogo), sve zavisi od fotografije a neke i ne sredjujem...ako je to bilo pitanje ... :P
Link to comment
Možda su to samo moji živci, ali meni ova žuta ide na živac :PP(PP)S. Ivičnjak - gone.
... ma dok to nije full B&W, ici ce ti na zivac :P :lol:@Micke: u pravu si za ivicnjak - ili da ga je bilo vise ili da ga nema uopste.
Link to comment
@Micke: u pravu si za ivicnjak - ili da ga je bilo vise ili da ga nema uopste.
Meni color ne smeta, a za ivičnjak imam 3 predloga: 1. da ga ubiješ skroz, ili2. da ga užutiš, ili3. da preslikaš na to mesto isprekidanu liniju.Jebga, kad vidim beogradski asvalt odma mi proradi emocija :) pa neiskomentarisah Zmitkjoeovu 38. fotografiju sa Mono jezera koja je baš baš. Mora da bi hard varijanra bila fenomenalna. Edited by micke
Link to comment
Evo jos malo asfalta, Dorcola i stakla:)
Sad ispad da samo ja nešto zakeram, ali zašto ovom soliteru nisi malo uvukao stomak na Filter/Distort/Lens Correction, i onda stavio levu ivicu solitera paralelno sa rubom fotografije ?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...