Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

idem u subotu na ovoje li bio neko na nekom/negde ranije?a kad sam vec u gradu, svraticu da pogledam i ovoedit:sto me podseti da vas podsetim sve:ostalo je jos samo nedelju dana do roka za ovaj konkurs
Jbt, ovi portreti - ima vise obrade nego fotografije. Ne kazem da mi se ne svidja:)btw Canon Discovery - ovo u galeriji su verovatno amaterske fotografije - valjda firma hoce da kaze da je dovoljno da se pritisne dugmence na Canon-u pa da se napravi remek-delo :) Edited by CowBoy
Link to comment
btw Canon Discovery - ovo u galeriji su verovatno amaterske fotografije - valjda firma hoce da kaze da je dovoljno da se pritisne dugmence na Canon-u pa da se napravi remek-delo :)
valjda, ja upload-ovao jednu, ali je jos ne videh
Link to comment
Ne znam kako ovo da ti kažem na blaži način ali...MRZIM TE !!!:)
sve u svemu nije bilo lose [malo o istoriji Canon-a i EOS-a, malo o radu Drew Gardner-a, on je imao mali workshop - foto session sa dva modela, i na kraju Touch & Try - gde se imalo prilike isprobati raznorazna tela i objektivi.discovery00hf3.th.jpgdiscovery01vd3.th.jpgdiscovery02xi8.th.jpg
Link to comment

uhh..ova druga mi se opasno svidja...jos da si je zumirao ka vrhu da se ne vidi pocetak! i na super si mesto stao...sto me podseti na ...moram da iskopam sad.....tjah..never mind :( ...

Edited by andjelija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...