Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

vec placam 4k za supernovu, davati jos skoro za 2k za sk je previse, pogotovo sto je pitanje kad ce mi se preklopiti termini za gledanje..

fala na informacijama u svakom slucaju:fantom:

Link to comment

Ako ti je do evrolige, imas na euroleague.tv monthly pass 700din mesecno i to mozes da platis mesec za mesec, ja na pocetku meseca vidim koliko puta gostujemo pa platim, radi vrh, plus su komentatori na engleskom odlicni...

  • +1 1
Link to comment

Ja prešla na Yettel.

Pošto kablovsku koristim za YT, Spotify i net, trebalo mi je tačno mesec dana da provalim da se televizor, na kom god kanalu ga prethodno ugasio, uvek pali na kanalu Kurir TV. 

Jel to tako svima? Što baš Kurir?

Link to comment
7 hours ago, Tihajeza said:

Ja prešla na Yettel.

Pošto kablovsku koristim za YT, Spotify i net, trebalo mi je tačno mesec dana da provalim da se televizor, na kom god kanalu ga prethodno ugasio, uvek pali na kanalu Kurir TV. 

Jel to tako svima? Što baš Kurir?

Oni su kandidat jedini za 5. Frekvenciju Novoj S, a ta 5. Frekvencija se odlaže već skoro 2 godine, očito se diže gledanost Kuriru da bi dobili frekvenciju prije nove s i da Rem ima razlog da se opravda.. Eto gledani su bla, bla

 

Link to comment
16 hours ago, Tihajeza said:

Ja prešla na Yettel.

Pošto kablovsku koristim za YT, Spotify i net, trebalo mi je tačno mesec dana da provalim da se televizor, na kom god kanalu ga prethodno ugasio, uvek pali na kanalu Kurir TV. 

Jel to tako svima? Što baš Kurir?

meni na Prva TV

Link to comment
Quote

Iznenadne izmene Zakona o elektronskim medijima, bez znanja javnosti i članova Radne grupe, samo su poslednji od primera na koji vlast pokušava da sabotira rad najvećeg privatnog telekomunikacionog operatora SBB i kritičkih medija United Media, koji zajedno posluju u okviru United Grupe. Cilj je očito favorizovanje operatora u većinski državnom vlasništvu Telekoma i provladinih televizija sa nacionalnim frekvencijama.
Podsetimo, nakon završene javne rasprave o medijskim zakonima i tik pred njihovo usvajanje vlast je dodala odredbe po kojima su svi kablovski operatori obavezni da u svojoj ponudi imaju pored javnog servisa i programe privatnih televizija sa nacionalnim frekvencijama i da im plaćaju po ceni koju će određivati REM, bez mogućnosti da ih ukinu.
Takođe, predviđen je i obavezan raspored koji podrazumeva da prva dva mesta moraju biti rezervisana za kanale javnog servisa, a da na narednim pozicijama moraju biti nacionalne televizije Pink, Prva, B92 i Hepi.
Ove izmene unete su bez znanja članova Radne grupe koja je radila na zakonima, a nakon što su isplivale u javnost predstavnici novinarskih i medijskih udruženja su izrazili nezadovoljstvo.
Usvajanje zakona je odloženo, jer je Misija OEBS u Srbiji pozvala vladu na dodatne konsultacije koje bi trebalo da se održe u utorak 17. oktobra.

 

Quote

U Srbiji i dalje postoji veliki broj gradova u kojima kablovski operator SBB ne može da ponudi svoje usluge građanima. Iz kompanije su više puta upozoravali da se svakodnevno suočavaju sa opstrukcijama i sprečavanjem SBB-a da ponudi svoje usluge, jer im se ne dozvoljava da širi svoju mrežu. Među zabranjenim gradovima i opštinama, kako navode, su Subotica, Smederevo, Ruma, Bor, Bečej…

 

https://n1info.rs/vesti/od-akcija-na-terenu-do-zakonskih-resenja-kako-sve-vlast-sabotira-rad-sbb-i-united-media/

Edited by vememah
Link to comment

Nađeno je solomonsko rešenje za LCN na kablovskoj, gde će biti obavezno

0 - info kanal

1 RTS1

2 RTV1

 

a dalje ko kako hoće

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

bilo bi super da bude za celu Srbiju, taman da oni Vacicevi Madjari iz Vranja mogu da prate program na maternjem jeziku !

 

a sad ozbiljno - ako i dalje emituju 5kazanje i slicne emisije , TV program koji prosecni Mile gleda ce se zaista poboljsati bitno kvalitativno ...

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, jorma shparga said:

bilo bi super da bude za celu Srbiju, taman da oni Vacicevi Madjari iz Vranja mogu da prate program na maternjem jeziku !

 

a sad ozbiljno - ako i dalje emituju 5kazanje i slicne emisije , TV program koji prosecni Mile gleda ce se zaista poboljsati bitno kvalitativno ...

 

5kazanja vise nema na RTV..Bora Otic odleteo na bespuca YT i tamo pokusava nesto, to sam saznao letos, ne znam da li je aktivan jos uvek

  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...