Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Do danas se nije znalo hoće li čitava Srbija imati prilike da putem malih ekrana isprati učinke "orlova" na Mundobasketu. Govorilo se da je sva prava za prenose utakmica uzeo Sport klub, a što se tiče javnog servisa – tu informaciju nismo imali.

Međutim, danas se pojavila informacija da je RTS takođe uzeo sva prava i da će prenositi Svetsko prvenstvo što znači da niko neće biti uskraćen praćenja naše košarkaške reprezentacije!

 

https://sportal.blic.rs/kosarka/reprezentacija/cela-srbija-moci-ce-da-gleda-svetsko-prvenstvo-u-kosarci/2023081112465910664

 

Ako Blic laze... 

 

Link to comment
2 hours ago, vookela said:

Kakvi su utisci o Orion paketu TV+net? Imaju neku akciju sa 50% popusta, a SBB mi povećao cenu koju ne želim više da plaćam.

dok radi dobar je, ali ako bude nekih problema, naoružaj se strpljenjem

Link to comment
3 hours ago, vookela said:

Kakvi su utisci o Orion paketu TV+net? Imaju neku akciju sa 50% popusta, a SBB mi povećao cenu koju ne želim više da plaćam.

 varijanta bez ugovora je poprilicna prrvara  tj uipste ne funkcionise kao sto je reklamiraju... 

Cini mi se da za sitna slova u ugovoru postoje jis sitnija slova

Link to comment
2 hours ago, jorma shparga said:

 varijanta bez ugovora je poprilicna prrvara  tj uipste ne funkcionise kao sto je reklamiraju... 

Cini mi se da za sitna slova u ugovoru postoje jis sitnija slova

ugovor je na 24 meseca, sa tim akcijskim popustom od 50%...ispada da bi me taj osnovni paket kostao oko 1750 din. Mada, TV bih i ukinuo i ostavio net samo, ali omladina...

Link to comment
  • 2 weeks later...

SBB malo proširio ponudu sporta

 

United Media, vodeća medijska kompanija u jugoistočnoj Evropi potpisala je višegodišnji ugovor sa najvećim američkim sportskim kanalom ESPN zahvaljujući kome će na kanalima Sport Kluba u celom regionu biti ekskluzivno emitovane utakmice NCAA košarkaške i lige američkog fudbala, najbolje dokumentarne sportske emisije kao i arhivski snimci najvećih bokserskih mečeva.

 

 

Link to comment

ovo sigurno pokazuje moje nepoznavanje funkcionisanja kablovske TV. pa pitam da li je moguće imanje nekog od ovih paketa sa potpunim funkcionisanjem (TV unazad, video klub) bez posedovanja interneta u kući? pitam jer kod "totala" to ne ide.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...