Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Mts kablobska - od nedavno mi omiljeni kanali skroz razbacani, nema nikakvog redosleda po broju kanala. Ima neke šanse da se urede (kao što je pre bio slučaj po automatizmu)? 

Link to comment

Evo i ovde

 

United Media, vodeća medijska kompanija u jugoistočnoj Evropi, i Asocijacija košarkaških klubova Španije potpisali su višegodišnji ugovor o ekskluzivnim pravima za prenos utakmica Lige Endesa - najjače španske košarkaške lige na kanalima Sport Kluba u Srbiji, Hrvatskoj, Sloveniji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Severnoj Makedoniji.

  • +1 2
Link to comment

Ja sam ostao na sbb. Podneo zahtev za raskid ugovora, odmah zvali. Tražio isto kao i za nove korisnike. Ponudili 12 meseci po dinar. 

 

Pre toga kad sam išao da se raspitam do poslovnice nudili mi tri meseca 50%, pa sam odlučio da podnesem zahtev da vidim šta će da se desi. 

Link to comment
Quote

 

Operator MTS (Telekom Srbija) promenio je aktuelnu promociju meseci po dinar, tako da je sada zvanična promocija za nove korisnike 9 meseci po 1 dinar, za usluge MTS-a ili Supernove.

Promocije koje daju terenski prodavci (D2D odnosno "ekskluzivna prodaja") su takođe smanjene, pa sada umesto 20 meseci po 1 dinar možete dobiti najviše 14 meseci po 1 dinar na odabranim lokacijama uz obavezan dokaz da prelazite sa SBB-a.

 

https://telesrbija.com/telekom-ukinuo-promociju-12-meseci-po-dinar-aktuelna-promocija-9-meseci-po-dinar

  • Hvala 1
Link to comment
20 hours ago, Tinman said:

Evo i ovde

 

United Media, vodeća medijska kompanija u jugoistočnoj Evropi, i Asocijacija košarkaških klubova Španije potpisali su višegodišnji ugovor o ekskluzivnim pravima za prenos utakmica Lige Endesa - najjače španske košarkaške lige na kanalima Sport Kluba u Srbiji, Hrvatskoj, Sloveniji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Severnoj Makedoniji.

Ocekivano,cenim i da ce nesto od LL,Ligue1 ili Calcia sem PL nazad na SK,cim isteknu ugovori,Telekom je u kanalu finansijski.

Edited by Bogotac
Link to comment

Zvala me neka gospoja iz MTS, kaze nudi mi na mojoj lokaciji na NBG optiku 14 meseci za dzabe, ako predjem kod njih sa sbb. Ja  rekao da sam skoro produzio, a ona meni "znaci ostajete na bakru, prijatno, dovidjenja" :D

Edited by Milosh76
Link to comment

ok su svi sa Sportkluba osim Žuleta i Ercega, a njih dvojica su valjda poslednji koji bi prešli

 

u stvari debelog Seselja odavno nisam čuo na SK, nisu ovi valjda toliko očajni da njega zovu?

Link to comment
ok su svi sa Sportkluba osim Žuleta i Ercega, a njih dvojica su valjda poslednji koji bi prešli
 
u stvari debelog Seselja odavno nisam čuo na SK, nisu ovi valjda toliko očajni da njega zovu?

Erceg ostaje zbog tih trka koje prenosi, mislim odlaze onaj što je trener u Vukovima i još jedan.
Ali nemaju ovi sa AS nikoga tako da...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...