Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

18 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jel ima neko iskustvo sa ovim

iptv smarters

 

svaki savet je dobrodoša

Ja uzeo davno...radilo je ok , dok nije prestalo.Mislim da sam ih imao godinu dana placeno, "puklo" posle 10 meseci upotrebe pa se nisam uzbudjivao, i dalje sam dobio dosta za kintu.Ne znam da li su oni "pali" u nekoj akciji hvatanja piraterije... Mislim ja sam kupio neku listu koju mi je lik preporucio i njena aktivacija ukljucuje i njih.

Edited by Frank Pembleton
  • Hvala 1
Link to comment

To je samo aplikacija za IPTV liste (jedna od 4-5 slicnih), a za listu se moras snaci na drugi nacin. Ja koristim tu aplikaciju sa jeftino kupljenom kineskom listom vise od godinu dana (bas sam ovih dana produzio za jos godinu).

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, dzoni said:

To je samo aplikacija za IPTV liste (jedna od 4-5 slicnih), a za listu se moras snaci na drugi nacin. Ja koristim tu aplikaciju sa jeftino kupljenom kineskom listom vise od godinu dana (bas sam ovih dana produzio za jos godinu).

 

takođe. kida. više od 10.000 tv kanala (od naših i paleta sbb i telekom) ne radi sve svagda + filmovi, serije, multiscreen ekran opcije... fudbale gledam na britanskim kanalima, pratim meku 24/7, ima sve živo. link za listu

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, dzoni said:

To je samo aplikacija za IPTV liste (jedna od 4-5 slicnih), a za listu se moras snaci na drugi nacin.

koje su još app u ponudi, i kako/gde se snalazim za liste

jel šljaka ovo preko vpn-a

 

može i na pp

Link to comment

Od aplikacija postoje jos npr. Tivimate (cuo sam da dosta njih koristi, ali meni Smarters radi ok, pa nisam menjao) i OTT navigator.

 

Link sto je @kblo konza je primer gde moze da se kupi lista. Dobijes uglavnom 24 sata test od svakog prodavca, pa mozes da vidis sta sve ima od programa i kakav je kvalitet slike. Ovi sto sam ja kupio od njih su prvo bili na Aliju, onda su ih oterali, pa sad sve ide direktno preko Whatsappa i Paypala. Ako neces/ne mozes preko Paypala i dalje imas opciju da platis preko Alija- Posalju ti link za neki "fake" proizvod, platis, i onda u poruci dobijes parametre za IPTV. Ja sam za ovu godinu platio 28 dolara. Saljem ti kontakt na PP.

 

Sto se tice VPN-a, to bi moglo biti problematicno, ako stalno menjas drzavu kroz VPN, posto su prosle godine negde u septembru uveli geo lock za pristup. Ja sam slucajno otkrio kad mi je prestalo da radi kad sam se vratio sa nekog puta. Pitao prodavca na WA, on proverio i kaze da su bas uveli taj lock i meni zakljucali na lokaciju sa koje sam bio tad ulogovan. On je promenio na novu lokaciju i to je bilo to. Ne znam koliko su otvoreni da to stalno menjaju, ako cesto hoces da koristis iz razlicitih drzava. Najbolje da ih pitas ako budes zadovoljan posle testa.

  • Hvala 1
Link to comment

I ja koristim Tivimate, cena premium verzije aplikacije je oko 10$ godišnje ili oko 30$ doživotno.

Liste se mogu naći na Aliekspresu ili na raznim drugim sajtovima (pretpostavljam da nije dozvoljeno javno pisati o tome na forumu).

Edited by fusion_
Link to comment

Daje li Mts i dalje onih 12 meseci po dinar za box pakete? :unsure:

 

Gledam nešto sad pakete, oni to menjaju svakih mesec-dva, ja u martu zaključio ugovor za BOX 4 Plavi i dobio Max TV paket sa sve HBO Max mislim (koji ne znam više ni da li postoji pošto nisam palio tipa nijednom od tad), sad Plavi Box 4 podrazumeva tek Plus TV paket, a MAX ide uz naredni box paket (Beli). Počeo minus da se oseća. 

Edited by ducca
Link to comment

Orion već drugi put u roku od 6-7 meseci podiže cenu pretplate za svoje pakete....najverovatnije ćemo da se pozdravimo i rastanemo ko neprijatelji.

Link to comment

Naled-ov zakon

 

https://www.blic.rs/biznis/vesti/u-narednih-godinu-dana-gradani-ce-imati-potpuno-slobodu-od-koje-kompanije-ce-dobijati/fz33h90

 

Quote

Na to koga biramo za operatera više neće uticati da li do našeg stana ili kuće stiže njihov kabl, jedna je od najvažnijih novina Zakona o elektronskim komunikacijama, saopštio je NALED.

Blic preporučuje

Novi zakon nalaže da svi provajderi imaju ravnopravan pristup već izgrađenoj infrastrukturi poput antena, tornjeva, stubova, kanala, vodova u zgradama, kablovske kanalizacije, navodi se u saopštenju.

- Glavna zamisao je da se unapredi razvoj telekomunikacione infrastrukture. Umesto da svaki operator gradi vlastitu infrastrukturu, ravnopravan pristup omogućiće deljenje već postavljenih objekata, što će doprineti smanjenju troškova i efikasnije korišćenje resursa. Takođe, ovakvim pristupom se postiže kreiranje fer i konkurentnog okruženja za sve učesnike na tržištu“, navodi Dragana Ilić, direktorka korporativnih poslova u kompaniji CETIN i predsednica Saveza za eUpravu u NALED-u.

Direktnu podršku izmenama zakona pružio je NALED kroz projekat „Serbia at Your Fingertips – Digital Transformation for Development“ finansiran od strane fonda UNDP.

U pripremi novih zakonskih rešenja učestvovali su i predstavnici više od 20 državnih organa, Regulatorne agencije za elektronske komunikacije i poštanske usluge (RATEL), Regulatorne agencije za elektronske medije (REM), Saveta stranih investitora, Nacionalnog konventa o Evropskoj uniji i stručnjaci iz privrede.

 

  • Hvala 1
Link to comment

Samo da u postojećem zakonu i pratećim aktima ne postoji obaveza TS da operaterima koji to zatraže stavi na raspolaganje postojeću infrastrukturu kao npr. podzemne kanale i šahtove.
Što TS nikad nije uradio i niko nije hteo da ga na to natera.



....shiit has hit the fan.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...