Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Zenina tetka dobila od mts besplatnu kablovsku na 2 godine jer je redovno placala racun za fiksni. Treba da zovu da zakazu instalaciju. Pitanje moje je da li 1. moze da preusmeri tu instalaciju kod mene u stan npr. i 2. Da li uz taj paket ima i neka aplikacija kao Eon pa da moze da se gleda na telefonu?

Link to comment
6 hours ago, vookela said:

Zenina tetka dobila od mts besplatnu kablovsku na 2 godine jer je redovno placala racun za fiksni. Treba da zovu da zakazu instalaciju. Pitanje moje je da li 1. moze da preusmeri tu instalaciju kod mene u stan npr. i 2. Da li uz taj paket ima i neka aplikacija kao Eon pa da moze da se gleda na telefonu?

Ne znam za ovo prvo ali ovo drugo ima Iris

Link to comment

U pitanju je neki Box 3 paket - fiksni, net i iris tv. E sad, cenim da postoji opcija da nekoliko korisnika moze da se loguje na komp ili telefon pa da koristi kao Eon...

Link to comment
On 5. 2. 2024. at 10:31, Guuundogan said:

iris radi samo na mts mrezi ili mts mobilnom netu (ne crpi net)

Da li si to proveravao na osnovu dužeg gledanja?

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 3. 2. 2024. at 15:27, vememah said:

Ako je nekom istekla ugovorna obaveza, SBB od 1.3. poskupljuje takvim korisnicima pakete za 300 dinara.

 

https://sbb.rs/wp-content/uploads/2024/02/sbb-ponuda-sa-cenovnikom-01.03.2024.pdf


Ako interesuje nekoga kome je istekao ugovor, poslao sam im mejl sa upitom o pogodnostima koje nude postojećim korisnicima za obnovu ugovora. Zvali me nakon nekoliko dana i ponudili 8 meseci 50% cene i preostalih 16 po redovnoj ceni. Nije ništa suludo poput nekih mtsovih za koje sam čuo ali dovoljno korektno za obnovu ugovora bez cimanja oko promene provajdera.

  • Hvala 2
Link to comment

Hvala na ovoj informaciji! Bukvalno sam hteo da "skočim" do nekog objekta, i da vidim šta nude nekome kome u martu ističe ugovor. Na koji mail si im pisao?

Link to comment
4 minutes ago, notenoughreasonsforclaire said:

Hvala na ovoj informaciji! Bukvalno sam hteo da "skočim" do nekog objekta, i da vidim šta nude nekome kome u martu ističe ugovor. Na koji mail si im pisao?


info@sbb.rs

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Zizou said:


Ako interesuje nekoga kome je istekao ugovor, poslao sam im mejl sa upitom o pogodnostima koje nude postojećim korisnicima za obnovu ugovora. Zvali me nakon nekoliko dana i ponudili 8 meseci 50% cene i preostalih 16 po redovnoj ceni. Nije ništa suludo poput nekih mtsovih za koje sam čuo ali dovoljno korektno za obnovu ugovora bez cimanja oko promene provajdera.

 

 Mene su u januaru zvali da mi ponude da predjem na visi paket po istoj ceni uz novu ugovornu obavezu, ja rekao da ne bih, jedino da dobijem popust na postojeci, rekli nemamo to u ponudi. :laugh:

 

E pa onda nista, javite se kad bude..

Link to comment

Ja sam im odmah rekao da ovo što su stavili na sajt za postojeće korisnike nije primamljivo i da bih razmotrio ako mi ponude isto što i novim korisnicima (4 meseca po dinar i ostatak ugovora po punoj ceni), što sam i dobio samo u drugoj formi.

Edited by Zizou
Link to comment
  • 1 month later...

Na Yettel tv box-u odjednom "prestao da radi" daljinski...

Jel neko imao taj problem i kako da ga "uparim" ponovo.

Unapred da kažem: rade baterije svetluca daljinski, ali se očigledno nekako "razvezao".

Ima li neko pojma kako da to rešim?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...