Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

10 minutes ago, DrIlic said:

Jel tacna ona informacija koja kruzi po internetima da Ligue 1 i Serie A prelaze kod Solaka?

Od sledece sezone? Sta kaze "internet"? 

Link to comment

Hrvati kazu da ce francuzi na SK. Mada cudi me kako je to Arena pustila tek tako. Za italijane mislim da neko samo troluje, mada bolje mozda da ovde napise neko ko bolje poznaje stvari...

Link to comment
4 minutes ago, smooth.Op said:

Ligu 1 ne gleda ni Miloš Francuz. 

Ali bi Italijane bilo baš zanimljivo gledati.

 

Lično bih pre njih nego špansku ligu.

Link to comment
11 hours ago, DrIlic said:

Hrvati kazu da ce francuzi na SK. Mada cudi me kako je to Arena pustila tek tako. Za italijane mislim da neko samo troluje, mada bolje mozda da ovde napise neko ko bolje poznaje stvari...

 

Od Lige 1 je odustao i Canal+ što dosta govori o gledanosti i potencijalu. Sad kad su otišla i imena iz PSG (Mbappe to follow u junu) biće još manje atraktivni, a SK uzima šta god da je dostupno, FR su im trenutno premija. 

 

Quote

The French Football Association (LFP) has been forced to scrap its domestic broadcast rights auction after getting no offers that met the minimum prices for the two main Ligue 1 live packages from 2024 to 2029.

 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

jednom sam naleteo kada je pomenut orion. da le luta, imam pitanje.

 

kakva su vaša iskustva sa orionom?

imaju ponudu koja bi mi odgovarala za ovde u selu. mislim na ovu dual sonic za 1850 dinara. sada koristim total TV i A1 ponesi net. zbirno cena je otprilike ta. saA1 imam 20 GB, kod oriona neograničeno. što se kanala tiče, bitno je da imaju Ni1 i dovoljno filmskih.

Link to comment

Mislim da su minimalne šanse da Orion ima optiku u tvom selu, ali svakako popuni upitnik o dostupnosti ili pozovi i proveri.

 

Orion nije na glasu kao korektan operator, ali je optika kao tehnologija dosta pouzdana pa s tehničke strane ne bi trebalo da bude većih problema. Više treba da imaš u vidu da će te verovatno zavlačiti kad budeš hteo da ih škartiraš.

 

Što se N1 tiče, to je jedino što imaju od SBB-ovih kanala, nemaju Novu S ni Sport klubove.

 

https://oriontelekom.rs/wp-content/uploads/2023/10/Orion-IPTV-Televizija-spisak-kanala-od15082023.pdf

Edited by vememah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...