Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

meni je ovo sa štandovima baš za sud. jbt, zamisli u, recimo, nemačkoj da mercedes postavi štand ispred BMW radnje/poslovnice sa "odustanite od BMW".

 

zvali me, nisam zainteresovan.

  • +1 1
Link to comment

MTS na svojoj platformi <<MOVE jutros ažurirao softver. I dalje baguje kod prebacivanja programa. 

Sam uređaj je šit, softver i nije tako loš. Još neku reviziju i moći će da se poredi sa EON. 

Uređaj nikada, jer banuju se aplikacije osim njihove fabričke <<MOVE.

 

Od SBB-a sam otišao jer su mi dosadili a i zbog 12 meseci za 1 dinar kod MTS-a.

Kunem taj dan. 

Link to comment
6 hours ago, Frank Pembleton said:

MTS je u modu "daj da učinimo nešto", i onda su isplivali magovi menađerstva...
Neverovatna je količina gluposti koje prave na mestima gde bi trebalo da se ponašaju "ovo radi, ne diraj ništa...".
Tek ovde gde stvarno treba paziti šta se radi...

isto važi i za SBB menađere i njihovu odbranu od MTS ofanzive.

Link to comment

Rekao sam to više puta. 

 

Jedva sam čekao da neko pobedi SBB svojom uslugom, odnosom sa klijentima, cenama.

 

Da ih pobedi a ne da ih ubije

 

I sam sam otišao od njih.  Ali ovo što se sada radi je čist fašizam. Treba stvari nazivati pravim izrazima. 

 

...inače o SBB menađmentu ne mislim ništa dobro. Pogotovo ova garnitura poslednjih 6 godina. 

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, dvb-t manijak said:

MTS na svojoj platformi <<MOVE jutros ažurirao softver. I dalje baguje kod prebacivanja programa. 

Sam uređaj je šit, softver i nije tako loš. Još neku reviziju i moći će da se poredi sa EON. 

Uređaj nikada, jer banuju se aplikacije osim njihove fabričke <<MOVE.

 

Od SBB-a sam otišao jer su mi dosadili a i zbog 12 meseci za 1 dinar kod MTS-a.

Kunem taj dan. 

 

Na TV preko Iris nije moguće vratiti bilo koji sadržaj. Na kompu i mobu i nekako, ali TV pakao. Niti vrati na početak sadržaja kad odem na dugme "Gledaj ispočetka", a kad idem na Rewind 2 4 ili 8x on zablokira i jedino rešenje je da ga ponovo upalim i ugasim.

Plus ne možeš vratiti sadržaj na svim kanalima, što je takodje džukački.

 

Ipak 14 meseci po 1din je sasvim OK spram ničega što mi nudi SBB.

 

Mislim da prilično dramite sa svojim slepim zaklinjanjem SBB, mislim koliko je katastrofalno promeniti operatera na 2 godine i posle tog perioda se vratiti prethodnom ili izabrati nekog trećeg!?

Link to comment

Nisu džabe izašli sa sloganom moguće je raskinuti sa sbb-om.

Znaju da je to kod njih nemoguće, čak i kad istekne ugovor treba vremena i živaca da se potpuno raskrsti sa njima.

Ako te usput na prevaru ne zadrže još dve godine. Dešavalo se penzionerima.

Info od poznanika i rodbine. Lično nisam pokušavao da odem ni od jednih ni od drugih.
Imam mts mobilnu i SBB kabl.
Imam dobre uslove za oba.
Prešli smo samo fixni na SBB u ono doba kad su pustili konkurenciju. Bilo istog dana prebačeno. Drugo neko vreme

Link to comment

ljudi, sinoć sam u pauzi utakmice šarao daljincem po kanalima i naletim na RED TV. i iskoči na repertoaru "seksi saveta". odem unazad i krstim se 10 minuta. prvo izgledom (ustima i sisama tačnije rečeno) spodobe savete. odmah mi je bilo malo sumnjivo ono "21+". o "savetima" da ne pričam. mator sam čovek.

 

sada,bez ikakve zajebancije, po kojim kriterijumima SBB pravi izbor kanala za prikazivanje? razumem razlog za "RT" kanal. posle sam malo šarao po tom "red". ima neko bezveznoćeretanje "za druga" pa nešto gde vremešni žika todorović sa nekom klinkom pušta neke spotove. kome je to namenjeno, ko to gleda? verbić konto onog u trsteniku reče da mladi ni ne gledaju TV, da šaraju po internetu. ovo juče je bio prvi moj kontakt sa tom budibogsnama TV.

Edited by djordje geprat
Link to comment

@John Coltrane

Quote

Mislim da prilično dramite sa svojim slepim zaklinjanjem SBB, mislim koliko je katastrofalno promeniti operatera na 2 godine i posle tog perioda se vratiti prethodnom ili izabrati nekog trećeg!?

neću iz principa ništa sa MTS. da mi daju džabe 24 meseca. sad sam odjavio i mobilni telefon i prebacio sa na A1. ovde u selu valjda jedini imam Total sa tanjirom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...