Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

mislim da će SBB morati da vernost nagrađuje jednako kao novodobijene. ja sam kod obnove ugovora morao da ih pitam šta dobijamo mi koji obnavljamo ugovore. rekli su ovo gore napisano - pink kanale, posle su mi dali i 6 meseci za 1 RSD. moraće žešće da se isprse sledeći put. (to je za ovde. ni u ludilu ne bih prešao na MTS bratiju)

Link to comment

Nije mi baš jasna ta hard core principijelnost glede SBB koji za "vernost" nudi kitu lastinu. Pre neki dan pričam sa sestrom i zetom oko toga zašto sam prešao na MTS. Oni su za 20 godina "vernosti" dobili zahvalnicu, ali bukvalno parče papira. Ni da su im otključali neki kanal bar na mesec dana, niti su im dali popust na račun, apsolutno ništa. U Šapcu je npr najveći benefit drugi EON box koji su ionako dužni da daju zbog digitalizacije. Eto, oni to predstavljaju kao benefit. Net ne može da ide preko 150MB.

Zar ne bi trebalo da SBB uzvrati udarac MTSovoj ponudi i da nagradi svoje korisnike? Jednostavno, jebe im se za korisnike, i dok se mi svadjamo oko toga oni mlate ogromne pare.

 

Mene zanima fudbal, hanumu FOX i HBO, decu crtaći, i to sam dobio prelaskom na MTS, plus 3,5 puta brži internet i 14 meseci po 1din. što izadje 84000din u BOX 4 paketu pa sam u tu računicu uglavio i novi telefon.  Plus imam HBO OD i HBO 1,2,3 što mi omogućuje dodatnu uštedu pošto plaćam HBO GO/MAX 4,99€ mesečno nezavisno od operatera i to ću odjaviti.

 

Nova S = pink, u svakom slučaju.

Link to comment
8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

sve zavisi šta je bio cilj ove fertutne

 

čisto sumnjam da je srkijutm bio cilj da sbb prevesla za lovu i da im naplati hiljadu puta više, zamutio je mulj u sukobu sbb mts, skinuo im je xy pretplatnika i zavredio   + kod šefa, a i lučić će to znati da ceni

Teško da su im išta oteli sad. Pošto ovi kanali ostaju u ponudi, to više ne može biti razlog za raskid ugovora, ako je ikad i moglo…

Koliko se Srki uopšte bilo šta pita u celoj toj priči, pitanje je…

Link to comment

Zato ja kažem :
Uzmite ljudi olovku/digitron manite se priče o zlom ovom ili onom...
Možete da kombinujete kanale i koji nisu u ponudi jednog ili drugog provajdera...



....shiit has hit the fan.

Link to comment
10 minutes ago, Arkadija said:

Ko su oni i šta nam nude?

 

Striming servis sa katalozima Universal Picturesa, Paramounta, Nickelodeona, DreamWorksa, Showtimea, Sky Studiosa i Peacocka

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...