Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Da li je bilo odlazaka sa SBB na Arenu otkako je objavljeno da Arena preuzima PL?

Jeste. Ona Sekulić.
A i SK će verovatno da smanjuje ljudstvo, kako im otpadaju prenosi.



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Neznam kad je prelomila, ali mislim da se konkretan prelazak desio kad je krenuo "spending spree"



....shiit has hit the fan.

Link to comment

kakav gubitak sa SK, kakav dobitak za Arenu, ako to ne prelomi u korist Telekoma i izvadi ovu investiciju od 600 miliona, ništa neće. 

  • Haha 3
Link to comment

Milija Zeković, izvršni direktor kompanije SBB, u intervjuu Novoj ekonomiji:

Quote

Pre dve godine predali smo 300 zahteva za pristup njihovoj [Telekomovoj] optičkoj infrastrukturi,  dužni su po zakonu da nam to i omoguće, a pozitivno su nam odgovorili na jedan odsto. EPS takođe koristi monopol, jer ima stubove i ta cena korišćenja nije određena kako je trebalo da bude. Mi smo se žalili RATEL-u  i taj spor je pred Ustavnim sudom.

https://novaekonomija.rs/vesti-iz-zemlje/milija-zeković-sbb-uvođenje-5g-odlaže-se-zbog-telekoma

Edited by vememah
Link to comment
18 hours ago, simeon_lupus said:

Koliko se sećam, prešla nakon objavljivanja da su otkupili prava da prenose PL. 

 

Mislim dosta pre toga, ima bar 2 godine kako je na Areni. Nema ona veze sa PL, uhvatih je juče da vodi neki retardirani kviz i ima neku emisiju gde ide sa gostima u kafić pa kao tamo nešto čavrljaju, ove nedelje sa Kayom Ostojić, ne znam kojim povodom, valjda prva iskustva na šipki :sleep:

 

Na temi o Areni piše da Srdjan Radojević prelazi na Arenu, koristiće izmedju ostalog i za PL, do neke bitnije NBA utakmice će teško doći od 2 udava Koleta i Edina, ne znam samo kakva je situacija sa Evroligom, je l i to ističe Sport Klubu, to mu je ipak specijalnost... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...