Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

12 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

izgleda je u toku odstrel uposlenika na sport klubu, sledeće sezone im valjda ističu prava na evroligu i evrokup

 

ne znam da li će im ostati uopšte nešto iz klase premijum programa pa da će im biti potrebno 14 kanala

 

Onaj direktor Arene je izjavio pre 6 meseci godinu dana da mu je EL najveća želja tako da računaj da je to već gotovo 

Link to comment
Vala kad moze glavni Čovićev bot da prima platu na Areni mogu i ovi sa Prve tv

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Ne kažem da ne trebaju, nego da im svakako fali ljudi....







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Jel ima neka pro-rezimska televizija (da nije Pink) a da nije u rasulu, od Prve do K1?

 

Evo i ona glumica sa K1 pobegla od njih.

Quote

Taj ciklus sam zatvorila. Emisiji je došao kraj, ne mojom krivicom. Čudno je kako čovek, iako je deo svega toga, tek kasnije sazna da je televizija jedna velika prevara, kao i ljudi koji na njoj rade.

https://www.story.rs/celebrity-news/flash-news/216917/prevaranti-surovi-ljudi-natasa-aksentijevic-osula-zestoku-paljbu-po-zeljku-i-jovani-joksimovic-nakon-sto-je-radila-na-njihovoj-televiziji

 

 

Link to comment

Evo sad im gledam semu njima se televizija svodi na red sedeljki i red vesti i emisija sa Tanjuga...Happy za one sa istančanijim ukusom.

 

Edit: Goca dobila i 3. emisiju izgleda :smiley_hail:

Edited by DrIlic
Link to comment
Jel ima neka pro-rezimska televizija (da nije Pink) a da nije u rasulu, od Prve do K1?
 
Evo i ona glumica sa K1 pobegla od njih.
Taj ciklus sam zatvorila. Emisiji je došao kraj, ne mojom krivicom. Čudno je kako čovek, iako je deo svega toga, tek kasnije sazna da je televizija jedna velika prevara, kao i ljudi koji na njoj rade.
https://www.story.rs/celebrity-news/flash-news/216917/prevaranti-surovi-ljudi-natasa-aksentijevic-osula-zestoku-paljbu-po-zeljku-i-jovani-joksimovic-nakon-sto-je-radila-na-njihovoj-televiziji
 
 
Naravno da je to Željkovo i Jovanino jedns spradnja i na staklenim nogama.

Ali ova spodoba je kao neki faktor?
Glumica?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
58 minutes ago, PavleV said:

Što je najgore, priča se da će oni dobiti nacionalnu frekvenciju, koja je upražnjena još od gašenja Avale.

Zar se isto ne prica da ce Kopernikus da pusti b92 niz vodu, pa je ipak na kraju konkurisao i b92 za novu frekvenciju? Plus gde će jadni Blic TV...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...