Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kablovska TV

Featured Replies

29 minutes ago, gospa buba said:

konkurencija uvek moze da odgovori odgovarajuce :hihi:

i konkurencija isto odgovorila, nema habejoja

  • Replies 9.9k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • sto da ne, kako sos kanal postoji 30 godina

  • SBB i Yettel će ići u merdžer sigurno, tako će napraviti provajdera koji ima i fiksnu i mobilnu telefoniju i TV i Internet. Yettel ima i dosta sopstvene infrastrukture, što je bivša Telenorova i Mobte

Posted Images

22 minutes ago, Jumanji said:

Hahaha i dalje se dopisujes?

Ohmg emoji23.pngemoji23.png

Genijalno emoji41.png

 

 

nikad ne prestajem sa dopisivanjem. vec 3 meseca mi naplacuju 3085 umesto  2990, s tim shto je sad stiglo 3064. umesto 2990.

do kraja godine mozda uspemo da se primaknemo tachno iznosu, a onda krecem da progonim da mi vrate pare :D

Edited by gospa buba

54 minutes ago, gospa buba said:

nikad ne prestajem sa dopisivanjem. vec 3 meseca mi naplacuju 3085 umesto  2990, s tim shto je sad stiglo 3064. umesto 2990.

do kraja godine mozda uspemo da se primaknemo tachno iznosu, a onda krecem da progonim da mi vrate pare :D

Kako ti uživaš u ovome :laugh:

Kako ti uživaš u ovome [emoji23]
moram i ja da imam neku srecicu :D

sent from bubamoto

Pa sta su mi otkljucali ako nema HBO-a, Pink? 

nama mrachne rezimlije ne daju nishta.
kod neprihatelja je sigurno bolje :D

sent from bubamoto

8 minutes ago, mraki said:

Pa sta su mi otkljucali ako nema HBO-a, Pink? 

xxx

malo relaks sadržaja

Imam jedno lepo iskustvo sa MTS-om.

 

Dakle, hocu sa pokojne majke da prebacim fiksni broj telefona na sebe, pisem preko FB, oni mi pominju ostavinsku raspravu, dokaz ovaj, izjavu onu... 100 cuda

 

Udjem ja u DC, prosetam do njihovog standa i za 5 minuta zavrsim posao. Izjava pod materijalnom i krivicnom odgovornoscu da mi je majka mrtva i da ja preuzimam broj telefona posto je moj stan (dokaz je bila samo moja licna karta, nisam donosio umrlicu niti bilo sta slicno). Potpisao i otisao. Prosto neverovatno :D

 

Naravno kad dobijem prvi racun ima da ugasim broj ili da prebacim na EON paket :D

Edited by Milosh76

Ako sam dobro shvatio, mogu da odem kod njih sa ličnom kartom, izjavim da mi je neko preminuli roditelj i isključim mu liniju?

10 minutes ago, čekmeže said:

Ako sam dobro shvatio, mogu da odem kod njih sa ličnom kartom, izjavim da mi je neko preminuli roditelj i isključim mu liniju?

 

Pod punom odgovornoscu da... da se poklapa adresa, prezime i tako te sitnice

 

Ako si ti recimo, Markovic, a gasis broj Petrovicu mislim da ces morati jos neki dokaz da podneses :D 

Edited by Milosh76

 

Uzdravlje junaci !!!

Neću porniće, hoću HBO! :mad:

-1

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.