Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

juče mi je došao čovek iz totala da sklopim novi ugovor. ispalo je da je jedina alternativa total tv + vipov USB modul sa post pejd plaćanjem bio MTS box 3 što nisam iz principa hteo.

elem total extra je 669 din x12 + 1359 din x 12. u ugovoru piše da je raskid moguć ako platim ono što mi je povoljnije:

razliku u iskorišćenom popustu ili cenu za preostale mesece do isteka ugovora.

Link to comment
9 minutes ago, mraki said:

Izvinjavam se Švajcarskoj

UM-poziv-970x250.jpg

Eto, otišao na Mondo sajt posle možda 5 godina. Mislim da su malo promenili dizajn. Ali ovog banera nigde. No dobro. Oće li ovo biti po Čatam hausu? I da li se odnosi samo na "Supernova" brend, ili ćemo i mi MTS TV nesrećnici da se usrećimo Ujkom novima horizontima i blejimo petak, subota i nedelja veče uz visoku politiku?

 

Ono, šta ja vas pitam, ko da se neko ovde pita za nešto... :D

Edited by Zabalujev
Link to comment

Ma mislim da nema ništa od toga ni za Supernovu, kamoli za MTS, samo su upregli svoju medijsku mašineriju da bude kako ovi iz UM ne daju, a ne kako oni neće.

Inače, ja bih se rado rešio SBB-a, samo da postoji normalna alternativa...

Edited by mraki
Link to comment

Prvo i jedino pitanje je kada ce poslati predlog ugovora na osnovu izjave od pre par dana..

 

Direktor Arena sport ističe da od strane SBB-a nikada nije dobio poziv za saradnju ali i da su njegova vrata svima otvorena za razgovor.

 

- Što se navoda iz SBB-a tiče odgovorno i sa sigurnošću tvrdim da od njih nikada nismo dobili zahtev za ponudu da u njihove pakete uvrste i programe Arene sport. Da jesu, sigurno bismo prihvatili poziv za razgovor i dogovor, kao što sarađujemo sa svim drugim operaterima u Srbiji i regionu, uključujući i Telemachu Bosni i Hercegovini koji je deo United Media grupe. Međutim, takvog poziva sa njihove strane nikada nije bilo. Ovom prilikom ih pozivam, ako iskreno žele saradnju, da nam se obrate i da pokušamo zajedno da postignemo dogovor za dobrobit svih ljubitelja sporta u našoj zemlji – zaključio je direktor Arena sport, Nebojša Žugić.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...