Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Upadam u temu, ali da priupitam imam EON Gold i tu stoji za internet do 150mb,a meni nikad nije preko 100 uglavnom se vrti oko 95mb.

 

Jel im ovo DO 150mb znaci da samo neko moze da ima svih 150mb u zavisnosti od opterecenja mreze ili me uredno zakidaju? 

 

Ili prostim recinkom jel treba da se bunim? 

Edited by Bambula
Link to comment

 

3 hours ago, Bambula said:

Jel im ovo DO 150mb znaci da samo neko moze da ima svih 150mb u zavisnosti od opterecenja mreze ili me uredno zakidaju? 

 

Ili prostim recinkom jel treba da se bunim? 

Tradicionalno svi operateri kažu da je brzina "do" te reklamirane ogromnim fontom. Kako ti se zalomi, i do opterećenje mreže i do mrežnih uslova. Uvek se buni kod telekom operatera, i u Srbiji i u belom svetu. Svi telekomi su govna.

Link to comment

A naravno postoji i onaj mali "problem" da se računa izlazna brzina, pa ako je ona na primer oko 120mb, preko routera će to bez problema pasti ispod 100...

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
Quote

"Nećete mi verovati, Telekom Srbija od 2006. do 2016. godine nije uspeo ni jednu građevinsku u Beogradu da dobije za izgradnju infrastrukture, gradila je Nuba, gradio je SBB...Telekom Srbije je bio sputan 10 godina", rekao je generalni direktor te kompanije Predrag Ćulibrk.

Sa vesti na N1.

 

Kako su onda u celom naselju Stepa Stepanović građenom 2011-2014 izgradili telekomunikacionu infrastrukturu i svima spremno ponudili Box pakete? A SBB čučao iza ćoška i čekao da ljudima počnu da ističu ugovori pa da počnu da razvlače kablove i kače se na interne antenske sisteme?

Link to comment
1 hour ago, Friend said:

Jeste nas, biografija kaze da je generacija 1986 ili 87..

Da nas je, i iz insajder informacija zna posao i on je najbolje sto telekom ima ako se ukrste tehnicko znanje i menadzment, vracen je skoro iz mtel CG, jer su SNS-ovci

toliko zaribali da su morali da plate najblje da ih vade... Kazu da i nema zvanicnu f-ju, nesto kao savetnik... O moralni kvalitetima niko nece da prica... Toliko...

Dajem vam pola sata da citate, pa onda brisem...

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...