Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Nemam pojma, mislim da nisam gledao još od onda kad su uveli. Znam samo da Prvu ne bih ukidao, i to čisto zbog toga što mi se ne jednom desilo da mi neko od gostiju traži da mu vratim unazad nešto sa kanala, uglavnom one španske ili koje su već serije. :fantom:

Link to comment
  • 3 weeks later...
Au, kakvi smarači. Mislim, 2017. je, čemu fiksni i dalje služi sem da te smaraju telemarketari i SNSovci

 

Pa da ti doture tv kroz njega

Edited by levi
Link to comment

Ma sad zvao za uvođenje mts-a, prvo mora da se uvde fiksni, pa par dana pa kablovska. Makar po tom pitanju SBB kad dođe jednom, sve ti završe. 

Link to comment

Dal je vise za hejt ili kablovsku, ne znam. Javi mi se bratanac, poslali ga iz student-servisa u poslovnicu SBB "negde u Duvanistu"  ("od Merkatora levo negde" :isuse: ) da se javi da radi nesto.

Zamoli me, posto nije u mogucnosti, da nadjem gde se nalazi ta poslovnica. Posto ne uspem da nadjem na internetu ni poslovnicu, a bogami ni broj telefona SBB u Nisu, uzmem racun da pogledam.

Na racunu samo call centar. Dobro. Pozovem call centar i pitam za poslovnicu u Nisu, "negde u Duvanistu". Kazu mi imaju samo jednu, adresa ta i ta. Ja znam da imaju dve i mozda jos i ovu neidentifikovanu. Ne, kaze operaterka, samo jednu imamo.

Dobro, kazem, dajte mi neki broj telefona  SBBa u Nisu, oni ce valjda znati. Kaze nemamo telefone u poslovnicama. Posto mi se ucinilo da nisam dobro cuo i da je nisam pitao kolika je razdaljina do Meseca (u milimetrima) nego za broj telefona, ja je ponovo pitam za neki broj u Nisu. Ona ponovi da nemaju telefone u poslovnicama i da moram da odem na adresu tu i tu, ako hocu da dobijem informaciju. Sta reci.  :isuse:

Ne budem lenj i odem u poslovnicu, gde kazu da bi trebalo da imaju poslovnicu "negde u Duvanistu", ali je imaju sigurno na Bulevaru u Zoni toj i toj i da odem tamo da pitam. Oni ce znati gde je inkrimisana lokacija, mozda su oni zvali. 

"Mozete li da pozovete, treba mi samo adresa", naivno kazem ja. "Ne mozemo da pozovemo, nemamo koga (ili sta je vec rekao) tamo, morate da odete tamo, oni su verovatno angazovali student-servis, mi vam ne mozemo pomoci".

 

21. vek, prodaju kablovsku, internet i telefoniju i nemaju telefone u poslovnicama, ne znaju gde su im poslovnice, a "ne mogu" ni medjusobno da komuniciraju ne bi li korisniku dali informaciju.

Pa i za Srbiju je previse! 

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...