Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ne može preko toga, kad sam otkazivao Pickbox (pošto imam i kod SBB-a), morao sam da zovem.

 

 

A inače sam znao da će mts pokušati ovu foru i bez ovoga, pošto kad na resiveru odeš na istoriju kupovine, stoji i RTS paket iako on nije kupljen, nego su ga sami stavili.

Link to comment

sad mi reko automat da sam uspešno otkazao rts paket(opcija 6)

no ne bi me iznenadilo da mi obračunaju tih 99 kinti

 

kakve secikese, mila majko

:isuse:

Link to comment

ljudi zar ne pravite svoje liste omiljenih kanala, šta vas briga koji su broj dobili od sbb-a, prirodno je da rts1 bude na 1 rts 2 na 2 rtshd na 3, rts 3 niko i ne gleda ^_^

- avaj usled sutrašnje promene moraću da izgubim sat vremena da stavim kanale na brojeve na koje sam navikao da ih imam već godinama :mad:

Link to comment

ljudi zar ne pravite svoje liste omiljenih kanala, šta vas briga koji su broj dobili od sbb-a, prirodno je da rts1 bude na 1 rts 2 na 2 rtshd na 3, rts 3 niko i ne gleda ^_^

- avaj usled sutrašnje promene moraću da izgubim sat vremena da stavim kanale na brojeve na koje sam navikao da ih imam već godinama :mad:

Pa to i ja razmišljam, ali naravno ovo oko REM je samo Vučićev hir da ih prca...
Link to comment

Na D3i u Start paket ubacili SK1 HD, SK2HD, SK3 HD i Golf HD, a SK HD ubacili u Plus paket.

 

Ostavili su i SD verzije, na kojima radi 72 sata unazad, u HD varijantama jok.

Link to comment

Koliko sam ja čuo, samo za Novi Sad.

 

 

Inače sam se potpno navikao na novi raspored, a dodatni plus je što su sad svi domaći i regionalni kanali na jednom mestu, pa ih lako preskačem.  :D

 

 

Ono što bi trebalo promeniti je staviti AXN kanale jedne do drugog, kao i staviti pravi Outdoors HD (kada se već tako predstavlja), na mts-ovoj platformi mnogo bolje izgleda, a čak  i tamo ne izgleda bogznašta.

 

 

 

Jedino smeta što Dorcel HD i Hustler HD nisu na HD listi, , ako neko iz SBB-a čita, stavljaj to odmak.  :fantom:

Link to comment

Ja i dalje ne kontam ovu koncepciju Sportklubova

 

Sportklub HD, pa Sportklub 1, pa Sportklub 2 pa dalje.

A najjači programi idu na Sportklub 1.

Ovaj Sportklub HD, ne znam je li to neki univerzalni HD, neki na kom idu u HD sadržaji sa ovih kanala koji nisu u HD, nulti Sportklub,ovo ono, pičke materine. 

Link to comment

Taj Sport Klub HD je nekad bio Sport Klub Premium HD, imao si ekskluzivne mečeve i tako to, a onda je verovatno nekom palo na pamet da je bolje da takav sadržaj ide na "redovnim" kanalima...

 

 

 

Inače, ne znam da li si primetio, ali jedini Sport Klub HD kanal koji nije dobio 72 sata unazad.

Link to comment

Ja i dalje ne kontam ovu koncepciju Sportklubova

 

Sportklub HD, pa Sportklub 1, pa Sportklub 2 pa dalje.

A najjači programi idu na Sportklub 1.

Ovaj Sportklub HD, ne znam je li to neki univerzalni HD, neki na kom idu u HD sadržaji sa ovih kanala koji nisu u HD, nulti Sportklub,ovo ono, pičke materine. 

Postoji taj SK HD već tri godine, regularni sadržaji idu

Link to comment

Pa, najgori je od sve dece, to je sigurno. Glavne ekskluzive nidje nikad jer je kanal koga nemaju svi. Jednom kada bukvalno svi korisnici budu imali sve SK kanale, očekujem da se situacija promeni, i možda čak i da ga preimenuju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...