Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Bilo mi već sumnjivo kad sam u pisanom uputstvu za uređaj naišao na njegov crtež sa opisom svih dugmadi i ulaza, ali nigde objašnjenja za USB ulaze, uopšte se ne pominju iako su na slici ...

Link to comment

Meni je taj neki njihov program sa filmovima iz osamdesetih i devedesetih super, uglavnom što se onda dosta učilo, pa se dosta toga i propustilo. Za najnovije naslove ionako ne mogu da pariraju HBO-ima ili Cinestar Premiere kanalima.

Edited by Jeremija
Link to comment

Kakav je ovo StarTV na mtsIPTV, sta je u pitanju? Pustaju serije samo (House of cards, Parks and Recreation, Office, 30Rock, Will and Grace, ...)

video reklamu u novinama. neki mts kanal(serije, filmovi i takoto)

cenim da će tražiti novce u budućnosti

:fantom:

Link to comment

Koji broj?

 

Garant je neki promo

 

112

Sad vidim da su postavili i opis kanala

 

 

mts TV ponuda bogatija je za još jedan ekskluzivni TV kanal – Star TV. Ljubitelji serijskog programa posebno će uživati jer Star TV na male ekrane donosi najpopularnije televizijske serije današnjice i to najpoznatijih produkcijskih kuća - Sony, Fox, MGM, Universal, BBC, ITV i kao i skandinavskih kuca.

Star TV deo je ponude Osnovnog mts TV paketa, a program ovog kanala možete da gledate na poziciji 112.

Programsku šemu čini čak 27 različitih naslova nedeljno, i to 16 serija radim danima i još 11 serija  vikendom. Očekuju vas sitkomi, drame, trileri, SF i horor, akcija, avantura, epoha, krimi... Svi žanrovi koji su osvojili TV ekrane biće deo ponude STAR TV-a, a ovo su samo neki od hitova sa kojima kanal počinje emitovanje: „Kuća od karata“, „Igrač“, „G. Robot“, „Kamp X“, „Hronike Lizi Borden“, „Šerlok“, „Hanibal“, „Poldark“, „Grim“….

Link to comment

Da li je moguce da su izbacili eurosport sa iptv ?!?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Isto pitanje ... Koja je to gedžovanska fora, prvo te ponudom programa navedu da postaneš njihov pretplatnik, a onda polako, jedan po jedan, skidaju kanale sa liste ... Počelo je sa HRT-om i još nekim info kanalima, sad i sa Eurosportom ... Ima li pretplatnik u ovom slučaju neka prava, s obzirom da si kupio jedan paket, a onda ti isporučuju neki drugi? Šta je sledeće? Skidanje kanala Arena sporta? Edited by stoka
Link to comment

Još neki kanali fale, valjda rade nešto

 

Ili su se potpuno okrenuli ovim generičkim smeće vhs kanalima. Pa nećemo tako

Edited by levi
Link to comment

Još neki kanali fale, valjda rade nešto

 

Ili su se potpuno okrenuli ovim generičkim smeće vhs kanalima. Pa nećemo tako

Nema ni Diskaverija, ni onog kanala gde kucama i macama saniraju povređene šapice ...

Link to comment

Mislio sam da zezate, pa sam, iako na SBB-ovom D3 polako počinje Premijer Liga, uključio i IPTV...

 

 

 

Kad ono nema Eurosport 1 i 2 HD...  Čini mi se nema ni Animal Planet HD   :rolf:

 

 

 

Ništa, i vi polako da prelazite na SBB, ovde od ovih (sem za Arene), nema leba...

Link to comment

Ja zbog sve lošijeg izbora kanala i očajne "nove platforme" pre godinu prešao sa Telekom Box 4 na Telekom Box 3 + SBB D3i i prezadovoljan sam 

 

SBB D3i je par svetlosnih godina ispred IPTV-a 

Edited by Далибор
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...