Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

dobio sam papirno uptstvo i pročitao/preleteo ga pre nego sam ih zvao

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ne. evo okačio sam sliku daljinca u međuvremenu

 

 

da bi došao do fav kanala, moram da uđem u options, pa da aktiviram željenu listu, to potvrdim na ok, pa izađem na back

mislim™ jebo listu favorita, lakše mi da upamtim tih desetak kanala na kom su broju

 

telekom tj. iptv i uh tom domenu šije za 3 koplja, a nisam verovao da je to moguće

:isuse:

Link to comment

Tek sad videh da si u međuvremenu gore okačio sliku, bizarno da daju različit daljinac od onog iz uputstva i pride još obogaljen za nekoliko funkcija.

 

Ja bih tražio da mi donesu onaj iz uputstva uz objašnjenje zašto mi treba, verovatno 90% korisnika ne pravi svoje liste pa takva nedokumentovana svinjarija najčešće prolazi bez posledica.

Edited by vememah
Link to comment

uputstvo je kompatibilno sa daljinskim, al mi je idiotski da tražim pola sata željeni kanal

 

ne samo zbog ovoga meni im je totalno neprijateljski nastrojen

Link to comment

znajući mnoge korisnike ikoma, radijus vektora i inih, sbb je za tri koplja bolji, i spram ponude, i korisničkog servisa - meni net najbitniji

 

doduše, sbb je valjda kupio ikom

Link to comment

uputstvo je kompatibilno sa daljinskim

 

Jedino što uputstvo sa tvojim daljinskim za D3i ne postoji na sajtu koji bi morao da bude izvor relevantnih informacija za sve korisnike (pa onaj ko se tu informiše uopšte ne zna da ima više verzija daljinskih) jer čemu inače služi taj odeljak s korisničkom dokumentacijom?

 

Možeš da napraviš full listu omiljenih sa (skoro) svim kanalima i onda da samo nju koristiš, ali ako ti se prijemnik toliko zaglupi da je potreban fabrički reset, ostaćeš bez nje, tako da je poželjno da je ufotkaš ili zapišeš kako bi sledeći put mogao ponovo da je napraviš.

 

U svakom slučaju, ja bih probao da ih cimam da mi daju daljinski sa Fav dugmetom.

Link to comment

to onda znači da moram da menjam i risiver. neka hvala. moje iskustvo sa kablovsko/internetskim distributerima u srbiji mi govori da je najbolje sa njima nemati previše dodira. samo najneophodnije.

 

doduše to se odnosi i na sve javne službe u domovini

 

porodica bistrih potoka da budem, al u ful konzumerskom modu

:fantom:

Link to comment

Nekada su izlazili magazini koji su se bavili kablovskom i satelitskon televizijom. Postoji li možda neka novina, nedeljni TV vodič kroz popularne kablovske kanale? Ili, ima li na netu negde na jednom mestu neki pregledan i pouzdan dnevni i nedeljni TV-vodič? Hvala ...

Edited by stoka
Link to comment

Nekada su izlazili magazini koji su se bavili kablovskom i satelitskon televizijom. Postoji li možda neka novina, nedeljni TV vodič kroz popularne kablovske kanale? Ili, ima li na netu negde na jednom mestu neki pregledan i pouzdan dnevni i nedeljni TV-vodič? Hvala ...

ovo je ok

http://tvprofil.net/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...