Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Mislio sam da zezate, pa sam, iako na SBB-ovom D3 polako počinje Premijer Liga, uključio i IPTV...

 

 

 

Kad ono nema Eurosport 1 i 2 HD...  Čini mi se nema ni Animal Planet HD   :rolf:

 

 

 

Ništa, i vi polako da prelazite na SBB, ovde od ovih (sem za Arene), nema leba...

 

A jel ima SD?

Link to comment

Još neki kanali fale, valjda rade nešto

 

Ili su se potpuno okrenuli ovim generičkim smeće vhs kanalima. Pa nećemo tako

Očigledno raskinuli ugovor sa Diskaverijem.

Es kanali, a.planet i sve ostalo

Link to comment

A jel ima SD?

 

 

Nema, nema ih više ni na onoj listi sa logoima koja se prikaže kada se par puta pritisne OK dugme na daljincu. 

 

 

 

Jedino što mi pada na pamet je da su raskinuli ugovor sa Diskaverijem. Bilo je najava da će SKY u Britaniji isto uraditi, ali su se pre par meseci ipak dogovorili.

Edited by Jeremija
Link to comment

Meni i dalje radi onaj rts paket iako mi je stiglo obaveštenje poštom da će automatski da ga isključe 3. aprila. Kako je kod vas?

 

 

Nije ni meni isključen iako su najavili na sajtu da će to svima automatski odraditi, a i dalje se nalazi u istoriji kupovine, iako nikad nije kupljen. Već vidim cirkus u najavi...

Edited by Jeremija
Link to comment

Korisnik je RTS-ov paket morao da otkaže, iako ga nije ni želeo, inače se računa kao da ga je kupio ...

 

 

Bilo je na sajtu da će automatski to odraditi 3.4.

Link to comment

Bilo je na sajtu da će automatski to odraditi 3.4.

Nama u računu stiglo obaveštenje da promotivni period za taj RTS-ov paket traje do tad i tad, i da je besplatan. Ko nije zainteresovan, mora da ih pre isteka promo perioda nazove i otkaže paket, u suprotnom, u sledećem računu mu se zaračunava dodatnih 99 dindži mesečno ...

Link to comment

SBB je ranije prodavao takve fore al su morali da oustanu.

 

Ne znam da li zbog nezadovoljstva korisnika ili je bilo zakonski problematicno.

 

Bilo je da svaki novi korisnik ima otkljucane sve pakete prvih mesec dana pa ako se ne javis i opredelis za pojedinacne pakete zaracunaju ti full paket sledeci mesec.

 

Vec duze vreme nema vise takvih fora. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...