Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Naravno to sa reklamama jeste muljanje, ali tu treba nagaziti domace organe.

A da ne pricam sta je on radio u svojoj firmi...

 

 

Taj rad, kako kažu Englezi, "People in the glass houses shouldn't throw stones".

Link to comment

Užasno su loši prema starim korisnicima, čak i kad su u pitanju novi ugovori.

Odavno poznato. Stalno seru o pogodnostima za verne korisnike al od toga nikad nista. Srecom moraju da se otvore da te navuku da potpises nov ugovor.

 

U svakom slucaju moze covek fino da pliva u njihovim pravilima ako se potrudi

Link to comment

ponavljam se: sbb je odličan u svakom smislu, ali bi bilo još kulje da uzimam samo net i fiksni fon, a bez tv-a - to mi je najveći trošak od recimo ~rsd 3700 koliko im mesečno prihodujem, a ne služi mi ničemu...

 

kapiram njihov interes

Link to comment

imam "problem" sa d3i kad god ga uključim nemam ton, onda prebacim na iptv, pa vratim i sve šljaka

:blink:

 

kako da se rešim neprijatnosti?

Si probao restart uređaja i apdejt softvera?

Link to comment

imam "problem" sa d3i kad god ga uključim nemam ton, onda prebacim na iptv, pa vratim i sve šljaka

:blink:

 

kako da se rešim neprijatnosti?

 

 

Možda daljinci dele komande. Pošto imam i SBB-ov D3 i mts-ov IPTV, mogu samo da ti kažem da mi onaj novi daljinac za IPTV  istovremeno pali i D3. Ili ga gasi ako je već bio uključen - pogledaj da nije u tom zecu grm.

Link to comment

imam "problem" sa d3i kad god ga uključim nemam ton, onda prebacim na iptv, pa vratim i sve šljaka

:blink:

kako da se rešim neprijatnosti?

restartovao i neće. msm i dalje moram da ga prvo uključim, pa isključim, pa radi sa tonom

:isuse:

Link to comment

Možda daljinci dele komande. Pošto imam i SBB-ov D3 i mts-ov IPTV, mogu samo da ti kažem da mi onaj novi daljinac za IPTV  istovremeno pali i D3. Ili ga gasi ako je već bio uključen - pogledaj da nije u tom zecu grm.

 

Ovo je vrlo izvesno. Daljinac za PTT KDS okida neke komande na D3miniju.

Link to comment

Mnogi moji poznanici danas mi se žale (a i sam sam primetio čudan rad), ali sam  tek sad testirao net, i dobio ovaj rezultat:

 

 

 

 

sbbtwrnq.png

 

 

 

 

Ne znam šta brljaju na globalnom planu, ali u mojoj zgradi je čvorište, tako da je ovo sulud rezultat, do koga nikako ne bi trebalo da dodje.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Juče uveče kad sam se vratio kući, nije radio ni internet, ali ni televizija (SBB) koja uvek radi, tako da mislim da može odmah da se kaže da od februara uvode neke novitete.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...