Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

House MD

Featured Replies

uh, 13, ijaoooo... mrnjauuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!! pa dobro, moze li biti bolja?!??!?!?

  • Replies 1.4k
  • Views 114.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

konačno odgledah 4. i 5. epizodu.

vratio se wilson :wub:i da - ebla vas 13.malo girl on girl action i svi dečaci obožavaju thirteen. kameron je i dalje bolja.

Edited by MaryPoppins

kameron je i dalje bolja.
13 je suludo lepa cak i da ne munchuje carpet. Ne kazem da Kameron nije ribetina i po, ali 13 je 13.

Objektivno, ni jedna ni druga nisu Cuddy ni do cukljeva! :wub::P

Objektivno, ni jedna ni druga nisu Cuddy ni do cukljeva! :wub::P
Guzicoljubac? Gde je sad Damja da te podrzi u ovom huljenju protiv trinaesticine superiornosti...

4. i 5. su neuporedivo bolje od prve tri, koje su bile totalni smor. chim se vratio wilson odma' je bolje. josh samo da je house istrajao u otpustanju trinaestice... moze da bude dobra riba koliko god hoce, ubjedljivo je najnezanimljiviji lik. a i cameron je ljepsa :P

4. i 5. su neuporedivo bolje od prve tri, koje su bile totalni smor. chim se vratio wilson odma' je bolje. josh samo da je house istrajao u otpustanju trinaestice... moze da bude dobra riba koliko god hoce, ubjedljivo je najnezanimljiviji lik. a i cameron je ljepsa :P
svaka ti je ka u njeguša :) i want my old team back.
moze da bude dobra riba koliko god hoce, ubjedljivo je najnezanimljiviji lik.
Gde je nestala stara Crna gora? :( Samo nek je ona meni onako nezanimljiva kao u petoj. Mada bi malo više Kameronice prijalo svakako. Latino je dosadniji i od Tauba. A vi se uhvatili trinestice! C, c, c...

Edited by Idioteque

i da - ebla vas 13.
iz tvojih usta u bozje usi! :D
malo girl on girl action i svi dečaci obožavaju thirteen. kameron je i dalje bolja.
ja sam je obozavao i pre! sada je samo obozavam malo vise :D i nema sanse da je bolja, makar kao riba. e sada, kao lik u seriji, da, bolja mi je Cameron. ali ovaj girl on girl action ne bih menjao ni za sta na svetu :D

Evo razmisljam vec par dana kako bi 13 mogla biti bolja.

...jedini ancin je da postane vampirka.Sto je i pravac u kome bi serija trebalo da se razvija, ako mene pitate. <_<

Evo razmisljam vec par dana kako bi 13 mogla biti bolja.

...jedini ancin je da postane vampirka.Sto je i pravac u kome bi serija trebalo da se razvija, ako mene pitate. <_<

eto ti je, nosi je u supernatural( <_< )

eto ti je, nosi je u supernatural( <_< )

Sad cu opet izgubiti nedelju dana mastajuci o ovom scenariju... angry.gif

eto ti je, nosi je u supernatural( <_< )

:smajli koji balavi:@Gaucos :Hail:
Ja... nemam reci! :pera:Hugh Laurie :Hail:Gregory House je najjaci lik na ovoj planeti!
Skinuo sam novu epizodu...

i dok sam proveravao kakav je snimak, ton i slicno video sam i poslednju scenu... ako ti se do sad House svidjao, sad ces biti vise nego odusevljen

Edited by Milosh76

a jebemu, pa vise je i bilo vreme! go Cuddy, go!

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.