Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

konačno odgledah 4. i 5. epizodu.

vratio se wilson :wub:i da - ebla vas 13.malo girl on girl action i svi dečaci obožavaju thirteen. kameron je i dalje bolja.

Edited by MaryPoppins
Link to comment
Objektivno, ni jedna ni druga nisu Cuddy ni do cukljeva! :wub::P
Guzicoljubac? Gde je sad Damja da te podrzi u ovom huljenju protiv trinaesticine superiornosti...
Link to comment

4. i 5. su neuporedivo bolje od prve tri, koje su bile totalni smor. chim se vratio wilson odma' je bolje. josh samo da je house istrajao u otpustanju trinaestice... moze da bude dobra riba koliko god hoce, ubjedljivo je najnezanimljiviji lik. a i cameron je ljepsa :P

Link to comment
4. i 5. su neuporedivo bolje od prve tri, koje su bile totalni smor. chim se vratio wilson odma' je bolje. josh samo da je house istrajao u otpustanju trinaestice... moze da bude dobra riba koliko god hoce, ubjedljivo je najnezanimljiviji lik. a i cameron je ljepsa :P
svaka ti je ka u njeguša :) i want my old team back.
Link to comment
moze da bude dobra riba koliko god hoce, ubjedljivo je najnezanimljiviji lik.
Gde je nestala stara Crna gora? :( Samo nek je ona meni onako nezanimljiva kao u petoj. Mada bi malo više Kameronice prijalo svakako. Latino je dosadniji i od Tauba. A vi se uhvatili trinestice! C, c, c... Edited by Idioteque
Link to comment
i da - ebla vas 13.
iz tvojih usta u bozje usi! :D
malo girl on girl action i svi dečaci obožavaju thirteen. kameron je i dalje bolja.
ja sam je obozavao i pre! sada je samo obozavam malo vise :D i nema sanse da je bolja, makar kao riba. e sada, kao lik u seriji, da, bolja mi je Cameron. ali ovaj girl on girl action ne bih menjao ni za sta na svetu :D
Link to comment

Evo razmisljam vec par dana kako bi 13 mogla biti bolja.

...jedini ancin je da postane vampirka.Sto je i pravac u kome bi serija trebalo da se razvija, ako mene pitate. <_<

Link to comment
Evo razmisljam vec par dana kako bi 13 mogla biti bolja.

...jedini ancin je da postane vampirka.Sto je i pravac u kome bi serija trebalo da se razvija, ako mene pitate. <_<

eto ti je, nosi je u supernatural( <_< )

Link to comment
Ja... nemam reci! :pera:Hugh Laurie :Hail:Gregory House je najjaci lik na ovoj planeti!
Skinuo sam novu epizodu...

i dok sam proveravao kakav je snimak, ton i slicno video sam i poslednju scenu... ako ti se do sad House svidjao, sad ces biti vise nego odusevljen

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...