Yesterday at 01:221 day 2 hours ago, Ratamahatta said:Onomad Miha iz slobodnjakaTo su bili Peruanci ;)
Yesterday at 01:241 day 1 minute ago, JohnnyD said:To su bili Peruanci ;)Yugoslavia defeated Iran 1-0 on June 14, 1998, in a Group F match at the 1998 FIFA World Cup held in Saint-Étienne, France. The decisive goal was scored by Siniša Mihajlović from a free-kick in the 73rd minute. Edited yesterday at 01:251 day by papapavle
Yesterday at 01:321 day U prvom poluvremenu su nas jebali iz kontri, secam seBilo je pre tekme gle ovi indijanci, malo taman da se zagrejemo za svabove, posle smo molili boga da svira kraj. Slicno i s amerima, u prvom napadu Frenki Hejduk pogodio precku iz centarsuta. I ovih dana je na nekoj tekmi neko isto hteo da centrira pa pogodio preckuKralj cenio Edited yesterday at 01:321 day by Ratamahatta
Yesterday at 06:521 day 7 hours ago, Valk said:Prvo mi smešno jer je budaletina, a onda se skenjam šta je dozvoljeno da se bulazni na nacionalnoj tv.Mentol škrbavi.Zivimo u vremenu u kome se pruza prilika budaletinama da budu bitne. Imali smo i ranije tzv. fudbalske analiticare koji su svojim lupetanjima uveseljavali publiku, kao na primer Milan Zivadinovic. Samo Ziva u svojim lupetanjima nije vredjao druge. Popularnost Radeta Bogdanovica je proizisla iz njegove sklonosti i potrebe da vredja i nipodastava ljude a ne iz njegovog poznavanja fudbalske igre.
Yesterday at 06:591 day 9 hours ago, Nikodije said:Kaže Rado nije rasista ali crnci nemaju koncentraciju za više od 60 minutaAaa pa zato im u basketu ide tako dobro
Yesterday at 07:261 day 6 hours ago, papapavle said:Yugoslavia defeated Iran 1-0 on June 14, 1998, in a Group F match at the 1998 FIFA World Cup held in Saint-Étienne, France. The decisive goal was scored by Siniša Mihajlović from a free-kick in the 73rd minute."I evo izlaze i Peruanci na teren..." Milojko Pantic, Iran-Jugoslavija 😉 Edited yesterday at 07:261 day by JohnnyD
Yesterday at 07:441 day 11 hours ago, Rudolf Pingvinoglu said:Iranski golman vrhunska faca, velkom tu maj bazar, frendSjajan. Persijsnac direkt sa antičke vazne.
Yesterday at 10:291 day 3 hours ago, Dimitrije said:Zivimo u vremenu u kome se pruza prilika budaletinama da budu bitne. Imali smo i ranije tzv. fudbalske analiticare koji su svojim lupetanjima uveseljavali publiku, kao na primer Milan Zivadinovic. Samo Ziva u svojim lupetanjima nije vredjao druge. Popularnost Radeta Bogdanovica je proizisla iz njegove sklonosti i potrebe da vredja i nipodastava ljude a ne iz njegovog poznavanja fudbalske igre.Jeste bahat, ali zna Rade fudbala i te kakoIma jeben instinkt da predvidi iznenadjenje i out-of-the-box nacin gledanja na stvariTo sto je rasista i prijatenj su minusi u njegovom zitijuDa nema rasizma to bi bio idealan punditKaze lepo sta je sta, ne mogu da slusam svpskog muvinja ili Ljubinka i tako te slicne uvlacitelje u dupe koji hodaju po jajima jer mora posle da se radi po par meseci negdeZivadinovic je prestao da prati fudbal negde na prelazu dva veka, on tacno kao da su ga letecim tanjirem Kang i Kodos iz Simpsona odveli u leto 99 i vratili ga cipovanog za SP 2010Ono kad ga je udarila staracka sperma uglavu kad smo tukli svabove je legendarno desavanjeOni njegovi pijani diatribe-ovi na SOS-u su 3 klase iznad onoga kod Andjusa. Na SOS-u se trudio da bude ozbiljan sto je jos vise doprinelo komicnostiIzjavio je da je Antic sjebo stvar sto Mrdja nije igrao na SP i da bismo prosli da ga je stavljao. Tad se jos uvek lozio mozda ce ga neko cuti pa mu dati Vosu na par meseciOdatle je i pocelo 6 lopti i 10 maraka i kad je pricao kako je Rambu i mislim Radmanovicu ispala polutka u blato kad su 92/93 doneli u klub da podele - a Radomir milione brojiPosle kad je dobio otkaz u Mijanmaru jer je izgubio od Mongolije potpuno je odustao i prepustio se demenciji i mnogima nam ulepsao zivoteBejbl, Branezac, Bundalevski, Trezije... Edited yesterday at 10:411 day by Ratamahatta
Yesterday at 10:451 day 3 hours ago, JohnnyD said:"I evo izlaze i Peruanci na teren..." Milojko Pantic, Iran-Jugoslavija 😉Nije to bilo jedino što je lupetao na toj utakmici. Rekao je i da je Mihajlovićev centaršut bio neuspešan jer je šesnaesterac prepun Peruanaca, a potom da je Mihajlović iz slobodnjaka pogodio gol reprezenatacije Izraela. Edited yesterday at 10:451 day by Ayatollah
Yesterday at 11:021 day To mu je bio poslednji mundijal, mislim da su 2002 Gojko i Kovinjalo pokrili sve98 najesen Zvezda - Mec, koreografija na severu pehar iz Barija... Milojko pijan u 5 popodne 'na severu vidite veliko zvezdasko srce!'
Yesterday at 11:531 day Jedna od Radetovih "teza" je da se u Beogradu ne radjaju dobri fudbaleri. Sto bi znacilo da recimo Mosa, Milutinac, Atanackovic, Kule, Zota, Karasi, Pizon, Moca, Bora Djordjevic, Bleki Bogicevic, Cava, Mance, Dejan Stankovic, Bosko Jankovic, Basta, Kezman, Milijas,.... nisu dobri fudbaleri.
Create an account or sign in to comment