Sunday at 19:411 day Ne varujem, fuzbal je u Evropi i dalje nešto više od pukog biznisa, kao što je u Amerikama
Sunday at 19:481 day 6 minutes ago, Filozof manijak said:Ne varujemVarujem, ne varujem. Sudijska himna.
Create an account or sign in to comment